Оргазм захищає від коронавірусу, а оргії за участі більше трьох людей – небезпечні. Сексуальні ФЕЙКИ! – Без Брехні
COVID-19. Правда і міфиФактчекФактчек NEWS

Оргазм захищає від коронавірусу, а оргії за участі більше трьох людей – небезпечні. Сексуальні ФЕЙКИ!

Доля здорового гумору не завадить у будь-якій скрутній ситуації. Головне, щоб гумор був справжній, а не фейковий. Проте ми «наловили» декілька фейків, з яких варто посміятися.

 

Бельгійські підхід

«Міністерка охорони здоров’я Бельгії заявила, що забороняє масові сексуальні оргії за участю більше трьох людей. Причиною її рішення є дуже заразний коронавірус, інформує World News Daily Report» – повідомлення з таким змістом активно розганялося мережею.

Сувора міністерка чи не так. Добре, що у бідолашних бельгійців залишилася можливість втішати свої сексуальні потреби хоча б на трьох. Бо якщо більше трьох заборонено, то, судячи з усього – у трьох поки що ні. Але це поки що. Міністерка он яка сувора…

Та якщо без жартів, то вся «серйозність» заяви пані Меггі Де Блок перетворюється на фейк, якщо поглянути на джерело, що наведене у повідомленні. World News Daily Report – ресурс сатиричних, вигаданих повідомлень. Про це засновники сайту самі повідомляють на головній сторінці.

Про що дійсно в останні дні повідомляла Міністерка охорони здоров’я Бельгії у своїх відео-зверненнях у Facebook та Twitter, так це про посилення заходів карантинної безпеки Бельгії у зв’язку з поширенням вірусу як всередині країни, так і у сусідніх державах – за останню добу станом на 29 березня кількість інфікованих у Бельгії збільшилася на 1702 випадки і становить 10 836 хворих на COVID-19.

Поради щодо поведінки під час карантину і зокрема, про обмеження зібрань великої кількості людей, постійно розміщуються та оновлюються на онлайн-сервісах уряду Бельгії.

 

Поради з присмаком болгарського перцю

А от інше вірусне повідомлення, поширювало поради болгарського сексолога пані Наталії Кобилкіної, мовляв оргазм – чудовий профілактичний засіб від коронавірусу. В повідомленні посилалися на видання Daily Star – щоденний англійський таблоїд. Однак, якраз у Daily Star публікація з даною пані відсутня (ні пошукова система видання ні Google не верифікує Кобилкіну цьому виданні). Зате декілька видань російського інформаційного сегменту активно копіпастять пікантні поради.

Виявилося, що Наталі Кобилкіна – дійсно реальний персонаж, сексолог, яка активно поширює свої знання в області інтимних взаємовідносин, духовних практик з персональної сторінки у Facebook.

В одному з останніх відео вона вказувала на корисність оргазму для профілактики різних захворювань. Згадувала і коронавірус. Проте, слід зауважити, що ця порада була одна з кількох, про які говорила сексолог і є суто її персональним судженням з огляду на специфічність галузі її знань.

А ми ще раз наголошуємо, що на поточний момент дійсні офіційні поради щодо профілактики коронавірусу надає ВООЗ.

Автор. Олександр Гороховський

NB! Матеріал підготовлений в рамках проєкту з протидії фейкам за темою “COVID-19”, ініційованого керівником проєкту “По той бік новин”

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja