ПРАВДА про покинутих російських військовослужбовців – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ПРАВДА про покинутих російських військовослужбовців

Відео з “новими” пересуваннями російських військ поблизу кордонів України, які закидають пропагандистські телеграм-канали, мають нагнітати паніку і показати “велич та міць”. Частина цих відео торішні, деякі правдиві, але і зовсім інша сторона медалі цієї “величі”.

Вчора-сьогодні новинні сайти України масово поширювали фото з солдатами, які покотом лежать на брудній підлозі якогось приміщення. Проте в російських ЗМІ хоча б регіонального рівня ці фото чи новини про подію знайти не вдається. І не дивно, адже це не про українських воїнів фейки писати, (хоча наші захисники справді часом захищають Україну в тяжких умовах), а правду про доблесну “побєдоносну армію”, яка суне на кордони України.

 

20 лютого на сайті одного з (у них їх аж декілька) Комітетів солдатських матерів, що борються з беззаконням в армії рф, з’явилася новина, про те, що близько ста вояків рф (строковиків та контрактників)Таманської та Кантемирівської дивізій уже п’яту добу знаходяться на станції Долбіно (30 км від України) без їжі, води, без конкретного наказу та без офіцерів. Солдатів вивантажили і покинули на території станції, вони змушені спати в приміщенні залу очікування.

Всі свої гроші солдати проїли, їх почали підгодовувати місцеві мешканці і на п’яту добу в пошуках рішення звернулися до Комітету матерів. Фото нібито надіслали місцеві мешканці. Але далі в тексті наведені скриншоти листування з кимось з військовослужбовців.

Ще понад добу знадобилося Комітету, навіть після зв’язку з військовим керівництвом, хоч частину військовослужбовців https://archive.ph/X1RLu вивезли “до місця призначення”. Іншу частину прибули годувати вже волонтери. Потім зв’язок з військовим, який повідомляв подробиці, увірвався.

Російські ЗМІ про це змовчали. А сьогодні вийшов єдиний матеріал ноунейм видання. про те що ці фото – “український вкид”. На станції нібито побували репортери і слідів перебування військових не знайшли. Проте фото зсередини станції звісно ж не надали.

Отже, міць армії росія традиційно зображує показовими запусками ракет, а військовослужбовців продовжує рахувати за витратний матеріал.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja