Правда про “всесильну” російську ППО – Без Брехні
Фактчек

Правда про “всесильну” російську ППО

Сьогодні Росія святкує день військового пво. І Україна теж долучилася до привітань.
Ось що про це пише їхнє Міноборони:
«Нєбо на замкє. В ходє «сво» формірованія войсковой пво надежно прікрьівают групировки войск і обьєктьі тьіла».

А ось як це виглядає насправді:
5 грудня на військовий аеродром стратегічної авіації в Енгельсі Саратовської області (~700 км від України) прилетів невідомий БПЛА і спричинив вибух, що пошкодив кілька літаків-ракетоносіїв. Звісно ж за російською версією він був вдало перехоплений російською ппо. То все уламки.

Як хвалиться про стан пво на честь свята начальник військової пво вс рф алєксандр лєонов: «Род войск нє стоїть на мєстє. В ходє сво прімєняются новьіє пріємьі і способів примєнєнія воінскіх частєй».

Саме після прильоту 5 грудня росіяни продемонстрували ці нові способи застосування військових. 12 грудня на аеородром в Енгельсі вигнали солдатів, щоб вони по морозу стояли рядами у формі напису «Смерть нацистам» допоки їх не сфотографує американський супутник. На цьому новітність ппо на стратегічному аеродромі закінчилася.

І їхнє прохання через космос про смерть нацистам було почуто. Сьогодні рано-вранці на честь дня ППО на той же аеродром прилетів невідомий бпла і вбив п’ятьох нацистів. Інші результати «вдалої» роботи новітньої ппо росіяни поки приховують. За офіційною версією – все ті ж уламки успішно збитого «старого радянського безпілотника». Лише один росвоєнкор прохопився, що бпла підбили, але не повністю, а «по дотичній» і він спланував на хозбудівлю. І дійсно на одному з відео видно виліт ракети російської ппо, а потім вибух об’єкту на землі. Та є деталь – це був другий вибух. Виглядає, що БПЛА встиг випустити ракети, одна з яких точно влучила в ціль, до того, як спрацювала ппо. І влучання було не в хозбудівлю, а в центр управління.

Правду про пошкодження у всіх деталях, як зазвичай, побачимо за кілька днів на супутникових знімках. А поки що пропонуємо подивитися на яскраві відео з аеродрому

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja