ПРО ФЕЙКОВІ ВІДЕО РАШИСТІВ З НАЧЕБТО З МАНЕКЕНАМИ ЗАМІСТЬ СПРАВЖНІХ ТІЛ У БУЧІ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ПРО ФЕЙКОВІ ВІДЕО РАШИСТІВ З НАЧЕБТО З МАНЕКЕНАМИ ЗАМІСТЬ СПРАВЖНІХ ТІЛ У БУЧІ

Рашистська пропаганда продовжує викручуватися, як вуж на сковорідці, намагаючись ліпити все нові і нові фейки, аби «відбілити» свої кривавих вбивць від звірств у Бучі. Ця подія просто підірвала увесь світ і стала чи не поворотним моментом у зламі психології решти світових лідерів, а особливо Європи, хто ще тішив надію на адекватність рашистських окупантів, та кремлівської верхівки. Але ні!

Московити вперто заперечують свою причетність до вбивств цивільних, а пропаганда чи не щодня вкидає нові порції лайна. Цього разу послідовники скабєєвої-соловйова нічого ліпшого не придумали, як заявити, що у Бучі замість справжніх тіл вбитих цивільних, українські військові підкинули… манекенів.

 

Для підкріплення своєї «псеводоверсії» рашистські пропагандисти в ефірі каналу «росія 24» запустили відео, де двоє людей у військовій формі роблять якість маніпуляції дійсно з манекеном. Але не видно, а ні локації, а ні чітко, що то дійсно українські військові, а ні того, що на манекені намагалися зимітувати загиблу людину.

Проте, русьні це не завадило тупо, як і завжди, приписати це Україні і звичайно ж, що то все відноситься до Бучі. І  що насправді це – інформаційна спецоперація укропів по дискредитації «асфабадітелєй». Та брехня була викрита дуже швидко.

Виявилося, що це закадрове робоче відео зі зйомок російського серіалу. Про це у себе на сторінці у Фейсбук заявила сама режисерка Надія Колобаєва.

Дослівно її пост:

«Недавно в эфире «Россия-24» решили «разоблачить» украинские фейки. И что вы, б…дь, думаете? Они в эфире сказали, что «двое украинцев в военной форме обматывают манекен скотчем, чтобы позже выдать его за труп». А это мы 20 марта снимали во Всеволожске падение из окна для нашего сериала, а это наши постановщик трюков с ассистентом готовят Альбертика к съёмке! Б…ди, какие же вы б…ди».

У себе на сторінці режисерка виклала ще два відео фрагмента, де повністю видно те, що і для чого готували манекена.

«Зачем заматывали скотчем? Потому что конструкция не должна развалиться в воздухе, манекен уже пожилой; приматывали бутафорскую кровь, свиные внутренности, чтобы сверху надеть одежду. Почему люди в камуфляже? Да половина киношников ходит в камуфляже, тем более каскадеры!» — додала режисерка у коментарях до свого посту.

Це вже не перша фейкова маніпуляція із відео про події в Бучі від рашистської пропаганди. Нагадаємо, буквально на другий день після оприлюднення фактів трагедії у міст, московити запустили відео-фейк, що начебто труп людини на краю дороги «піднімає» руку, коли повз нього приїхала українська автівка, як наче проводила фільмування. Як виявилося, «піднята рука» виявилася різкою бруду на боковому дзеркалі і ця різка рухається разом з авто.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja