Пропаганда на ТОТ. Як російський окупанти «вербують» молодь на тимчасово окупованих територіях – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Пропаганда на ТОТ. Як російський окупанти «вербують» молодь на тимчасово окупованих територіях

Як вже неодноразово повідомлялося і фіксувалося, російська окупаційна влада та російська пропаганда ведуть фактично полювання за молоддю на тимчасово окупованих територіях. Мета – максимально втягнути підлітків та молодь в російську інформаційну орбіту аби у вже найближчому майбутньому сформувати прошарок громадян, які будуть як мінімум лояльні до російської окупаційної влади. Це відкриває широкі перспективи, бо саме таку молодь можна буде вербувати або ставити до лав своєї армії, якщо до цього часу територія не буде визволена українськими військами.

 

Саме для так роботи російська пропагандистська машина застосовує різні методи. Один з них – розгортання та розбудова на ТОТ мережі так званих «будинків молоді», де різними засобами – лекціями, гуртками, відповідними заходами, концертами буде відбуватися промивка мізків українським підліткам. Мета – сформувати відповідне, необхідне кремлю бачення подій та явищ війни.

Ворог створює ці «будинки» у захоплених готельних приміщеннях, власники яких були вимушені залишити рідний край через його «звільнення». Вже зафіксовано, що в цих будинках для підлітків проводять лекції щодо вини України у війні, а також агітують на підтримку окупації.

Також, саме в «будинках молоді» ворог шукає молодих людей, які мають схильність до колабораціонізму, зокрема в цих пропагандистських пунктах йде набір до лав «журналістів».

Наразі в захоплених регіонах працюють переважно російські журналісти, які на задачу кремля створили низку «медіа». Проте ворог готує місцевих кадрів з нуля, обіцяючи підліткам легкі гроші та славу в обмін фактично на зраду Батьківщини.

Часто таке залучення відбувається у добровільно-примусовому порядку за рахунок тиску на батьків, прямих вказівок у школах, психологічного тиску на самих підлітків.

 

*Публікація підготовлена на основі матеріалів ресурсу «Центр національного спротиву»

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja