Пропаганда рф готує нову ІПСО про російське громадянство низки українських керівників та військових – Без Брехні
Фактчек

Пропаганда рф готує нову ІПСО про російське громадянство низки українських керівників та військових

Спецслужби рф готують нові провокації стосовно представників Сил оборони та безпеки України. Такі дані СБУ виявила в ході контррозвідувальної діяльності. Зокрема, за оперативними даними, співробітники 5 служби фсб рф планують низку ІПСО, в основу яких має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництва Сил оборони і безпеки та їхніх родин, а також інших посадових осіб.

 

«Правдоподібність» та доказову базу фейків серед іншого має забезпечити:

▪️ внесення фсб до державних реєстрів рф записів, які нібито повинні підтверджувати версію ворожих спецслужб;

▪️ підробку документів українських державних діячів та представників Сил оборони.

За оперативними даними, старт реалізації ворожого ІПСО в українському інформаційному полі запланований на найближчий час. Тож СБУ системно відстежує всі подібні маніпуляції, викриває та затримує агентів кремля, які свідомо допомагають ворогу всередині країни

Слід нагадати, що дискредитація перших осіб держави, вищого військового керівництва – один із інструментів російської пропагандистської машини.

Так у перші дні і тижні від початку повномасштабного вторгнення пропаганда кремля активно поширювала фейки, що дискредитували президента. Навіть були створені дипфейки, серед яких той, де Зеленський закликав припинити спротив.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja