Пропаганда рф розгорнула у Франції компанію по дискредитації Емануеля Макрона та його дружини, як помсту за заяви про відправку військ в Україну – Без Брехні
Фактчек

Пропаганда рф розгорнула у Франції компанію по дискредитації Емануеля Макрона та його дружини, як помсту за заяви про відправку військ в Україну

В останні кілька тижнів, після того як президент Франції Емануель Макрон почав активно просувати серед лідерів Європи думку про можливість доправити війська в Україну, російська пропагандистська машина розгорнула потужну компанію з дезінформації, яка направлена суто проти Макрона та його дружини.  Кампания, нацеленная на Францию, доказывает, что декларируемые российские «традиционные ценности» не что иное, как фасад, скрывающий уродливую реальность женоненавистничества, языка ненависти и жестокой дискриминации меньшинств. Такую информацию опубликовали специалисты европейского ресурса по противодействию дезинформации Euvsdisinfo. http://surl.li/sgdkh

 

У Euvsdisinfо констатують – оскільки роль жінки в російському суспільстві все більше зводиться до ролі дітородного талісмана в «етнонаціоналістичній, фашистській іконографії, кремлівські пропагандисти розпочали інформаційні атаки, які містять женоненависницькі меседжі на адресу Першої леді Франції Брід. У грубій демонстрації ненависті до жінок, і особливо до Бріджіт Макрон, прокремлівські дезінформаційні ресурси поширювали у вигляді чуток і пліток у соціальних мережах та месенджерах різні історії з галузі «теорій змови», що стосуються першої леді Франції. Особливо активною у цій сфері була французька версія газети «Правда», яку французьке урядове агентство Viginum нещодавно визначило як члена мережі, яка розповсюджує проросійську пропаганду.

Зважаючи на все, можна констатувати, що своїми заявами та діями Макрон зачепив росію і кремль на помсту розгорнув більш агресивну кампанію з підриву авторитету французького президента та інституцій влади в країні.

У збочених меседжах цієї кампанії з дискредитації Бріжит Макрон йдеться про те, що насправді Перша леді Франції – чоловік, а відповідно Емануель Макрон – представник нетрадиційної сексуальної орієнтації. Тому один із ключових наративів пропагандистів – родина Макрона – це збоченці, збоченці правлять Францією…

Крім нападок на президента країни та його дружину, прокремлівські рупори поширювали вже старі меседжі про те, що Франція бере участь у майбутньому розділі України – природно, разом із Польщею.

Інші меседжі пропагандистів розповсюджують брехню про те, що нібито Франція вже втягнута у війну з росією – начебто французькі агентства  масово вербують солдатів через Інтернет для війни в Україні. Саме з цієї причини Макрона пропагандисти кремля вже почали називати «нацистом».

Російська дезінформаційна кампанія проти Франції є хрестоматійним прикладом того, як Москва ставить тактику маніпулювання інформацією на службу політичної повістці.

Дезінформаційні наративи, які поширює прокремлівська система дезінформації, намагаються атакувати не лише внутрішню згуртованість суспільства у Франції та довіру людей до керівництва держави, а й інтереси Франції за кордоном та її союзи, такі як союз між Францією та Україною. Крім того, Росії переслідують і додаткову мету, а саме підрив позицій Парижа у франкомовних частинах Африки, де сама Росія намагається сіяти хаос.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja