Пропагандистська мережа кремля атакує країни ЄС дезінформацією та маніпуляційними вкидами – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Пропагандистська мережа кремля атакує країни ЄС дезінформацією та маніпуляційними вкидами

Європа розуміє загрозу з боку росії, яка намагається усілякими способами діяти всередині ЄС і ззовні, аби встановити свій контроль над європейським континентом. У протидії росії, ЄС захищає себе й Україну. Про це під час Європейського економічного конгресу у Катовицях заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

 

«Те, що зараз відбувається в Україні і за що борються українські воїни, стосується також нас… Це – війна, в якій йдеться про зміни кордонів в Європі, про європейську війну і знищення незалежності України. Пам’ятаймо, що це також війна з ЄС та усією міжнародною системою, яка діє за принципами», – наголосила фон дер Ляєн.

«Він хоче панувати на нашому континенті, і це не якась теоретична загроза, а відкрита ціль, яка ним задекларована», – підкреслила президент Єврокомісії, додаючи, що Польща найкраще знає цю загрозу, відтак в ЄС треба дослухатися до Варшави.

Фон дер Ляєн підкреслила, що зараз Європу заливає дезінформація й маніпуляції з боку росії, що має сприяти послабленню підтримки України. Останніми тижнями спостерігається багато кібератак, дезінформації, гібридних атак, довгострокових шпигунських кампаній, спрямованих проти країн ЄС.

«Метою усіх цих атак є розбрат у наших суспільствах, дії зсередини, руйнація наших кордонів. Відтак солідарність важлива. Відповідаючи на цю загрозу, я завжди підтримую ЄС, оскільки саме Євросоюз буде готовий захищати наше верховенство права, захищаючи Україну і Європу», – наголосила президент Єврокомісії.

Вона запевнила, що Європа підтримуватиме Україну так довго, як це буде необхідно.

Президент Єврокомісії підкреслила, що у випадку переобрання на цю посаду на наступний термін вона призначить єврокомісара з оборонних питань. Його завданням буде підтримка і розвиток найсучаснішого ОПК країн ЄС, представлення білої книги щодо того, наскільки Європа готова до оборони і захисту від зовнішньої агресії.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja