Проросійські заяви так званих «західних експертів» – від трагедії у Дніпрі до США-агресора – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Проросійські заяви так званих «західних експертів» – від трагедії у Дніпрі до США-агресора

Ми продовжуємо серію публікацій на основі матеріалів Центру протидії дезінформації про те, що говорять так звані «західні експерти», а по факту – проросійські медіа-консерви – у медіа та власних блогах. Даді про це у матеріалі.

 

УКРАЇНА ДАЄ РФ ПРИВИДИ ДЛЯ ОБСТРІЛІВ

Американський аналітик Браян Берлетик, коментуючи трагедію в Дніпрі, заявив, що Уряду України варто припинити давати приводи для обстрілів з боку росії.

Задля виправдовування вчинених рф воєнних злочинів, Б.Берлетик поширює наратив, тотожний російському, про «некомпетентність українських політиків», дії яких провокують країну-терориста завдавати ударів по цивільних об’єктах.

Ще раніше Брайан Берлетік на YouTube-каналі The New Atlas відзначився поширенням дезінформації, що Західне озброєння нібито є неефективним, тому на особливі успіхи на полі бою не слід очікувати.

ЗАХІД-АГРЕСОР. ОСОБЛИВО США

Оглядач Берджан Тутар в турецькому виданні Sabah стверджує, що США навмисно втягнуло Україну у війну з росією для ослаблення «другої армії світу». Також він пише, що Америка тисне на європейські країни, змушуючи їх надавати зброю та фінансову підтримку Україні.

Тутар поширює наратив про «агресивну політику Заходу щодо росії» з метою перекласти відповідальність за військовий конфлікт на США.

УКРАЇНА ПРОГРАЄ?

Вже сумнозвісний телеведучий Такер Карлсон на телеканалі FoxNews  стверджував, нібито Україна програє війну з росією. Мета маніпуляції – спровокувати США припинити постачання допомоги Україні, адже немає сенсу підтримувати країну, яка нібито зазнає поразки.

Ще один американський політик Джеффрі М.Янг вангує на перемогурф. У виданні The Saker він розказує, що рф вже нібито загарбала Соледар. Також політик пророкував перемогу росії в майбутньому. Метою маніпуляцій є зародження сумнівів у спроможності України дати відсіч країні-окупанту.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja