РАШИСТИ КОНСТАТУЮТЬ ПРОВАЛ ПРОПАГАНДИ В АРМІЇ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

РАШИСТИ КОНСТАТУЮТЬ ПРОВАЛ ПРОПАГАНДИ В АРМІЇ

Українська розвідка (з огляду на воєнний стан – яка саме не уточнюємо) здобула унікальний по своєму змісту документ російської воєнщини – виписку з наказу заступника командуючого західного воєнного округу по військово-політичній роботі (у москалів замполітів ніхто не відміняв – привіт СРСР). У циркулярі російське командування скаржиться на посилення інформаційного впливу на російських військових з боку ЗСУ та українських спецслужб (інформаційна війна, агітація, пропаганда). Пропаганда забуксувала.

 

Командування окупантів розіслало документ у військові частини. В ньому  стверджується, що «командири всіх ступенів зіштовхнулись з протидією особового складу», який висловлює невдоволення війною в Україні. На думку російського командування провина за зниження мотивації та панічні настрої військових міститься у доступі на мережі Інтернет та популярних месенджерів.

Автори документу нарікають на те, що основними способами впливу на російських військових обрані:

  • вплив на історичну пам’ять (викривлення історичних фактів історії росії), –
  • маніпулювання думками за рахунок агентів впливу
  • розповсюдження неправдивої на думку окупантів інформації про події та обстановку в зоні бойових дій.

В якості засобу протидії віддано наказ провести заходи по «засобам обмеження виходу особового складу в телекомунікаціно-інформаційну мережу Інтернет з персональних мобільних пристроїв з розширеними мультимедійними можливостями».

На думку окупантів саме використання сучасних технологій призводить до збільшення кількості крадіжок документів, що мають обмежувальну відмітку «Для службового користування». А отже, боротися з цим явищем можливо тільки підвищивши рівень контролю за доступом до інформації та спілкуванням в месенджерах.

Згідно з вказівками командування російськими військовим або заборонять зовсім, або піддаватимуть жорсткій цензурі всі повідомлення та будь-яку інформацію, розміщену в «телекомунікаціно-інформаційній мережі Інтернет».

Сам факт появи подібного документу засвідчує ефективність українських інформаційних військ у протидії агітації окупантів.

Як відомо з початком війни відповідні українські структури розгорнули справжню контрпропагандистську операцію проти інформаційного впливу рашистів. Це і спростування вкидів пропаганди в українському інфопросторі, і агресивна політика по поширенню правдивої інформації про війну в російському сегменті соцмереж і мережі вцілому, це і ініціатива дзвінків полонених російських солдат рідним із розповідями про реальну ситуацію в Україні, проведення публічних прес-конференцій полонених.

Як бачимо, за півтора місяці ці всі заходи (і це лише ті про які ми знаємо) похитнули підґрунтя брехні, яке вибудовувалося путінським режимом 20 років. Переможемо, однозначно – слабкий духом ворог, слабкий і на полі бою.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja