Росіяни вкрали польську різдвяну обкладинку, присвячену українцям – Без Брехні
Фактчек

Росіяни вкрали польську різдвяну обкладинку, присвячену українцям

Фразу “нічого святого” до російських пропагандистів застосовувати недоречно. Вони крадуть все світле, символічне, людяне і намагаються видати за своє. Цього разу вкрали обкладинку польського журналу Wprost, де зображена родина за столом і солдати в окопі. Роспропагандисти цією картинкою закликають згадати сотні тисяч російських окупаційних військ, які “виконують бойові задачі”.
 
Насправді ця обкладинка журналу Wprost №50 за 2022 рік була присвячена українським родинам, розлученим з своїми чоловіками-військовими, має назву самотнє Різдво. Символічно показані сумна родина і порожнє місце за столом, який перетворюється в окоп, де солдати споживають вечерю на Святвечір в окопі. Автором картини є Pawel Kuczynski.
В цьому ж журналі вийшла стаття: “Новий вимір порожнього місця при столі. “Я хотіла лягти з ним в труну”. За заголовок взято слова вдови загиблого українського воїна. Польська журналістка дуже чітко передала різдвяний настрій в Україні 2022 року: “Ночі в Україні не тихі й не святі. Цілком протилежні одному з рядків популярної колядки. Російські військові атакують як житлові будівлі, так і енергетичну інфраструктуру. Все це для того, щоб розтоптати дух українців і залякати їх, позбавивши доступу до тепла. У морози, в обіймах з обігрівачами вдома, під гуркіт ракет і звуки пострілів на задньому плані – саме в таких умовах українцям доведеться переживати свята”.
Тож ця обкладинка однозначно про Україну, а росіяни – звичайні окупанти-крадії.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja