РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ ЗАПУСТИЛИ ЗАГОТОВЛЕНІ ФЕЙКИ ПРО ОБСТРІЛ ХАРКОВА – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ ЗАПУСТИЛИ ЗАГОТОВЛЕНІ ФЕЙКИ ПРО ОБСТРІЛ ХАРКОВА

Годину тому житлові квартали Харкова було обстріляно російськими військами не лише з «Градів», а й в рази смертоносніших «Ураганів» та «Смерчів».

Кількість загиблих та поранених наразі невідома.

Але позаяк це була спланована атака, то і “пояснення” від роспропагандистів були заготовлені наперед. Просувають дві версії.

  1. Цинічна версія: обстріл житлових кварталів був необхідний і цілком припустимий, бо там “нібито” перебували українські війська. Якщо стріляти по багатоповерхівках припустимо, то тут спростовувати вже нічого…

Та все ж: війська, а здебільшого тероборона, боронять в’їзди в місто або відловлюють групи, що прорвалися, ніхто не ховається за російською звичкою за багатоповерхівками. Це можна простежити на численних відео — української техніки, тим паче важкої в місті не стоїть.

  1. “Звичайна” цинічна версія: це не ми, обстріл здійснили українські війська по власним людям. Аргументи фейкарів:

– міноборони московії неодноразово підкреслювало, що обстріли виключені. Так путін за два дні до нападу клявся, що ніколи не нападе.

– якби росія стріляла по містах, то війну уже б давно було закінчено.

Війна почалася саме з обстрілів воєнних частин у містах, російських окупантів не хвилювали жертви серед мирного населення. А з другого дня вже почалися обстріли цивільних об’єктів без розбору.

Відео обстрілів: https://www.facebook.com/artem.ovdiienko/posts/5550238485005558

https://t.me/gistapapapa/28188

https://t.me/a_shtirlitz/15890

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja