Роспропаганда закликала бити євреїв у Києві, Авдіївці та Газі – Без Брехні
ВолиньПропаганда-СТОПФактчекФактчек-регіон

Роспропаганда закликала бити євреїв у Києві, Авдіївці та Газі

30 жовтня в Махачкалі (Дагестан) натовп чоловіків-мусульман прорвався на територію аеропорту з метою “не допустити” на територію Дагестану євреїв, які нібито мали прилетіти рейсом з Ізраїля. Насправді заклики були радикальнішими: “помститися за палестинців”.

Дагестанці перепиняли та обшукували автобуси, пізніше зламали вхідні двері до будівлі аеропорту та обшукували приміщення в пошуках євреїв.

У узбека, який здався натовпу схожим на єврея, відібрали паспорт, від розправи його врятувала лише поліція.

Інша група проломила огорожу та бігала злітною смугою, намагаючись знайти “літак з євреями”.
Пасажирам одного з рейсів, що саме прибув, довелося ховатися в літаку. Рейси на Махачкалу були скасовані.

На спробу єврейського погрому в Дагестані роспропаганда придумала відмазку, що це “хтось вкинув та розхитав”, а наївні дагестанці повелися.

Та Симоньян і ко зовсім не засуджують нападників, навпаки, поширюють пости, що бити євреїв треба, але в Авдіївці, Києві та Газі.

А за найвище досягнення (не)нацизму в росії видають той факт, що пасажира, в якому натовп запідозрив єврея, нібито не вбили! Рашизм у всій його потворності.

Зараз вже дали команду на відбілювання і спікери намагаються розказувати, що в росії не має бути місця єврейським, калмицьким і навіть українським погромам, коли вбивають за національністю.

Але росія саме це і робить зараз в Україні, вбиваючи українців лише за те, що вони українці. Тому ця спроба виправдатися виглядає особливо цинічно та жалюгідно.

 

Матеріал підготовлено фахівцями проекту «Брехунець» в рамках ініціативи Мережа проектів з протидії дезінформації 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja