Спецслужби рф через фейкову гугл-форму намагалися збирати персональні дані віськовослужбовців ТрО – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Спецслужби рф через фейкову гугл-форму намагалися збирати персональні дані віськовослужбовців ТрО

Днями Командування Сил територіальної оборони ЗСУ на своїй петрифікованій сторінці у мережі Фейсбук, поширило застереження, що ворог намагається отримати особисті дані військовослужбовців через начебто вимогу від розробників програмного забезпечення «Кропива» заповнити ґуґл-форму.

 

Для цього ворог використав логотип Сил ТрО ЗСУ, щоб створити правдивий вигляд форми та викликати довіру до звернення і заклику і військовослужбовців територіальної оборони.

Командування Сил територіальної ТрО наголошуємо, що збір персональних даних військовослужбовців Збройних Сил України заборонений. Командування Сил територіальної оборони ЗСУ таких даних не збирає.

У звернені від Командування сил ТрО було поширене прохання до  військовослужбовців ЗСУ бути пильними і не залишати ваших особистих даних та даних про ваші підрозділи. У разі виникнення запитань чи уточнення інформації – необхідно звертатися до вашого командира, до через офіційну Фейсбук-сторінку чи на гарячу лінію Сил ТрО: 0 800 507 028 (гаряча лінія працює щодня з 7.00 до 20.00). https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Крім того слід пояснити, що система «Кропива» – це бойова система управління тактичного ланки. Це програмне забезпечення для створення інтелектуальних карт в поєднанні з пристроями та приладами, розроблене для планування та орієнтування розрахунків. Тобто, «Кропива» створена для управління бойовими діями підрозділів, вогнем (на основі комплексу даних). По суті ніякі персональні дані окремих військових не потрібні. https://cutt.ly/pwsbGkvV

Фактично, ті хто створив і поширив фейкову сторінки використали назву «Кропива», знов же таки, для створення аури довіри у користувачів. Хоча суть системи – зовсім інша.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja