Старі методи пропаганди у нових кремлівських методичках – Без Брехні
Фактчек

Старі методи пропаганди у нових кремлівських методичках

Днями на кремлівських ресурсах у сегменті телеграм-каналів поширилися уривки з так званих методичок – вказівко зверху від кураторів і керманичів пропагандистської машини кремля – про акцентування уваги на вкидах і фейках на нових гострих для українського суспільства темах і подіях. В особливості – «закону про мобілізацію».

 

У Кремлі закликали держЗМІ приділити активну увагу законопроєкту про мобілізацію в Україні, який зараз активно обговорюється. Путінська адміністрація вимагає від федеральних каналів та найбільших ЗМІ акцентувати увагу на тому, що за час війни українська влада «провела вже кілька хвиль мобілізації і не збирається зупинятися».

 «Потрібно акцентувати увагу на найрадикальніших ініціативах на кшталт мобілізації жінок та студентів (попри те, що керівництво України навіть обговорення таких пропозицій відкидає). Також надана команда «підсвічувати» будь-яку інформацію про можливий конфлікт між командою президента України Володимира Зеленського та військовим керівництвом – насамперед головкомом ЗСУ Валерієм Залужним».  

Крім того, пропагандисти, не гребують розповсюджувати фейки та дискредитувати ЗСУ, беручи за основу поточні події та заяви та спотворюючи їх зміст і фактологічне наповнення.  

Наприклад, міністр оборони України Рустем Умеров 9 січня повідомив, що відомство вперше придбало 50 тисяч комплектів жіночої форми. І це стало приводом для чергових вкидів про те, що в Україні вже бракує чоловіків і на війну мобілізують жінок. Такий само підґрунтям для подібних фейків стала інформація про розробку  бронежилетів для жінок.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja