ТОП-3 публікації у західних ЗМІ, які підігрують російській пропаганді – Без Брехні
Фактчек

ТОП-3 публікації у західних ЗМІ, які підігрують російській пропаганді

За роки діяльності на заході росія створила потужну мережу агентів впливу серед лідерів суспільної думки, журналістів, телеведучих. Вони постійно вкидають у західний інфорпростір проросійські меседжи. Далі у матеріалі про декілька таких свіжих вкидів.

 

УКРАЇНА ПРИНЕСЕНА У ЖЕРТВУ ГЕОПОЛІТИЦІ НАТО

Німецький аналітик Харлі Шлангер на YouTube-каналі The LaRouche Organization стверджує, що Україну нібито принесено в жертву геополітичним цілям НАТО. Тому вирішенням конфлікту є зупинення постачання зброї Україні та завершення війни шляхом мирних переговорів.

Шлангер маніпулює інформацією та поширює наратив про війну між Заходом та росією і необхідність мирних переговорів між ними. Аналітик знецінює інтереси України як країни, що не прагне миру.

 

МЕДІА У США СПОТВОРЮЮТЬ РЕАЛЬНІ ПОДІЇ В УКРАЇНІ

Телеведучий Такер Карлсон на телеканалі FoxNews заявляє, що американські медіа насправді обманюють щодо того, що Україна виграє. Карлсон поширює наратив «українська армія слабка/некомпетентна» з метою створення сумнівів щодо доцільності військової допомоги країні, яка нібито зазнає поразки.

 

ПОДІЇ В УКРАЇНІ НЕ СУТТЄВІ ДЛЯ США

Американський онлайн-журнал Newsweek опублікував статтю, в якій автори стверджують, що Конгрес має оновити курс Америки щодо України. Автори вважають, що нинішня допомога США підпорядковує американські інтереси українському уряду, який США намагаються втягнути у війну з росією.

У статті зазначається, що жодна сторона конфлікту не рухається до вирішальної перемоги і що Америці не слід піддавати своє майбутнє ядерній загрозі через питання контролю Донбасу і Криму.

Такі заяви некоректні та складають хибне враження про несуттєвість перемоги України для США.

Насправді, допомагаючи Україні, США інвестує в безпеку та стабільність Європи – стратегічно важливий фактор, який впливає на безпеку самої ж Америки. Нагадаємо, що під час підписання Будапештського Меморандуму 1994 року, США пообіцяли захищати інтереси України у разі, якщо росія порушить умови договору.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja