Топ-меседжів проросійських західних експертів: Північний потік підірвали специ із США, а гроші заходу – в кишенях чиновників – Без Брехні
Фактчек

Топ-меседжів проросійських західних експертів: Північний потік підірвали специ із США, а гроші заходу – в кишенях чиновників

Вкотре звертаємо увагу на те, що на заході працює ціла низка проросійськи налаштованих експертів та медійна «п’ята колонна», які регулярно продукують меседжні кремля. Про що вони говорили і писали останнім часом – далі у матеріалі.

 

40% ЇЇ МІСТ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ ЗНИЩЕНО

Ексрадник голови Пентагону Д.Макгрегор заявив: «Україна як національна держава вже мертва. … 40% її міст та інфраструктури знищено. Вся її промислова база, все, що мало реальну ціну в Україні, перейшло до складу рф. Це здебільшого регіони, де живуть росіяни».

Неправда і маніпуляція. Від російської агресії дійсно дуже постраждала економіка України – падіння ВВП за різними оцінками становило у 2022 році до 30%. Проте говорити, про руйнацію 40% міст на інфраструктури – маніпуляція. Так енергосистема держави після осінніх і зимових обстрілів втратила до 40-50% генерації. Але це тільки одна галузь.

ПІВНІЧНИЙ ПОТІК ПІДІРВАЛИ ВІЙСЬКОВІ США

Американський політолог Скотт Беннетт заявив, що «вибухи на «Північних потоках» були підготовлені та здійснені досвідченими військовими зі США й Великої Британії», а також, що «солдати могли бути переодягнуті у форму іншого кольору, щоб надати їм вигляду українців».

Насправді така заява – відверта неправда. Бо на поточний момент не оголошені публічно офіційні версії розслідувань, які ведуть Швеція та Данія. Меседж про американський слід і що інцидент був вигідний Заходу – російський наратив.

ГРОШІ ЗАХОДУ У КИШЕНЯХ УКРАЇНСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ

Американський журналіст Рон Дрегер заявив: «Коли дим над українським полем битви розійдеться, ми дізнаємося, що купи американських грошей пішли в кишені корумпованих українців, а озброєння США потрапило не туди, куди мало потрапити».

Так званий журналіст вторить російській пропаганді про тотальну корупцію в Україні. Так ми маємо цю проблему і вона серйозна. Проте, саме російська пропаганда робить проекцію на розкрадання допомоги від Заходу. Хоча саме за цією допомогою ведеться над суворий контроль і ймовірність корупції має невеликі шанси.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja