Топ-заяв так званих західних експертів, які просувають наративи російської пропаганди – Без Брехні
Фактчек

Топ-заяв так званих західних експертів, які просувають наративи російської пропаганди

Лідери суспільної думки, що відверто працюють на підтримку російських наративів продовжують свою брудну роботу. Далі у матеріалі, що підготовлено на основі публікацій Центру протидії дезінформації, добірка екшн-заяв західних пропагандистів.

 

ЗАХІДНА ПРОПАГАНДА ТА ПОСТАВКИ ЗБРОЇ НАТО НЕ ЗУПИНЯТЬ ПЕРЕМОГУ РФ

Німецький блогер Кім Дотком у своєму Twitter стверджує, що «ситуація в Україні продовжує загострюватися, тому що ні росія, ні Захід не можуть дозволити собі програти». Він також додає, що «росія перемагає, однозначно. Західна пропаганда та поставки зброї НАТО не можуть цього змінити». Дотком поширює наратив співзвучний російському про те, що «росія є глобальним військовий лідером і її могутність не піддається сумніву»

У ЗСУ ВСЕ ПОГАНО ЧЕРЕЗ ДЕМОГРАФІЧНУ КАТАСТРОФУ

Ворожі Telegram-канали, цитуючи екс-радника міністра оборони США Дугласа Макгрегора, повідомили, що: «на плачевний стан ЗСУ накладається демографічна катастрофа. Армія несе величезні втрати, в той час як українці мільйонами біжать в Європу». Тому вони проходять до висновку, що «Україні грозить зникнення з карти світу». Макгрегор маніпулює з метою змусити українців капітулювати задля нібито збереження таким чином країни.

УКРАЇНА НАГАДУЄ НАЦИСТСЬКУ НІМЕЧЧИНУ 1944 РОКУ

Американський журналіст К.Роуч у статті для The American Greatness заявив, що «західна зброя не допоможе Києву, який перебуває на межі поразки <…> зараз стан справ в Україні нагадує те, що відбувалося в нацистській Німеччині 1944 року. Тоді Третій рейх зіткнувся з нестачею населення та економічної могутності для протистояння Великобританії, США та СРСР».

ВІЙНУ В УКРАЇНІ ЗАТЯГУЮТЬ США

Ведуча Sky News Australia Ліз Сторер розкритикувала Президента Зеленського і звинуватила США у затягуванні війни. Посилаючись на коментар Комуністичної партії Китаю, австралійська ведуча заявила, що війна в Україні затягнулася завдяки втручанню США. Вона також зазначила, що Президент Зеленський не прагне зупинити війну і назвала його пішаком у великій грі.

«Саме він продовжує їздити до впливових західних країн, випрошуючи у них гроші для фінансування подальшої війни. Ми не бачимо Президента, який хоче закінчити цю війну», — заявила вона.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja