Чергове ІПСО росіян націлене на дискредитацію командування ЗСУ – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Чергове ІПСО росіян націлене на дискредитацію командування ЗСУ

Російська пропаганда вкотре сконцентрувались на темі Бахмуту й запустила наратив щодо нібито шалених втрат ЗСУ. Противник намагається підірвати довіру українців до командування. Про повідомила у своєму Telegram-каналі заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. http://surl.li/gjjcv

 

«Сьогодні російські Іпсо знову сконцентрувались на темі Бахмута і запускають всі один наратив – нібито українське військове командування не шкодує життя військових.

Це вже не вперше, коли росіяни забирають собі наші тексти про них і видають за власні. Мета таких російських вкидів – підірвати довіру до рішень нашого військового командування та спровокувати невдоволення українського суспільства.

Насправді ж, цифри і факти говорять самі за себе. Втрати росіян у Бахмуті в рази вищі. Бувають дні коли різниця сягає 10-ти разів.

Не шкодують людей ті, хто дає команду наступати на нашу землю і хто сконцентрував у Бахмуті найбільші свої зусилля аби за будь-яку ціну взяти місто під контроль.

Ми ж натомість обороняємось і зупиняємо ворога від просування вглиб території. На жаль – це війна, і без втрат оборона неможлива. Збереження життя наших бійців – пріоритет військового командування, чим військові не раз пояснювали прийняті рішення під час публічних комунікацій” , – відзначила Маляр.

Збереження життя наших бійців – пріоритет військового командування, чим військові не раз пояснювали прийняті рішення під час публічних комунікацій».

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja