«Узяв покататися?» : Чи дійсно кандидат в президенти України Володимир Зеленський користується машиною пана Коломойського? – Без Брехні
Фактчек

«Узяв покататися?» : Чи дійсно кандидат в президенти України Володимир Зеленський користується машиною пана Коломойського?

5 квітня, після обстеження обох кандидатів в президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського на наркотичну та алкогольну залежність, народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв у своєму Фейсбуці написав про те, що Зеленський прибув до клініки на машині бізнесмена Ігоря Коломойського, з яким пов’язують  кандидата. До поста додавалися фото-скріни, які «БезБ» перевірили також.

 

ВЕРДИКТ: МАНІПУЛЯЦІЯ

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Фото-скріни, які Ар’єв прикріпляє до посту є справжніми, бо такі ж самі номери можна знайти з відео-оригіналу  (2:10) репортажу з лабораторії ЄВРОЛАБ.

По-перше, Володимир Ар’єв є прибічником опонента Володимира Зеленського, через що вже з’являються  певні сумніви, з якою істинною метою він викладає цю інформацію. По-друге, маючи більш значні повноваження на отримання такої доволі конфіденційної інформації, депутат не скористався можливістю оприлюднити документ, який би підтверджував його слова.

В свою чергу,  «Без Брехні» скористалися порталом державних послуг , що допомагає звичайним громадянам отримати витяг з єдиного державного реєстру МВС і є, на жаль, єдиною можливістю для звичайної людини отримати інформацію щодо зареєстрованих автомобілів на конкретні прізвища.

Подібні скріни вже миготіли в інтернет-просторі, проте ми не приховуємо і не видаляємо номери своїх звернень.

Отже, пан Ар’єв вірно вказав бренд, модель, рік і дату реєстрації автомобіля. Проте, відсутнє головне – номер.

Для знаходження співпадінь з імовірною датою реєстрації транспортного засобу у пана Коломойського «БезБ» зробив таку ж саму процедуру. Але абсолютно будь-яка інформація відсутня.

Додатково «БезБ» звернулися до  бази  ДАІ щодо вказаного номеру авто і знайшли за ним транспортний засіб відповідної моделі, бренду, року та дати реєстрації. Але знову через обмеження в правах доступу не можна з’ясувати, кому належить цей автомобіль.

Можна сказати, що все є доволі очевидним, але головних доказів все ж таки не вистачає. І, якщо Володимир Ар’єв має доступ до повної інформації , на відміну від інших громадян,  йому варто було б оприлюднити таку інформацію офіційно.

До речі, Тімур  Міндич дійсно  пов’язаний з діяльністю виробництва кіно- , відеофільмів та телевізійних програм ТОВ «Квартал 95» , про що можна дізнатися з реєстру акціонерів. Проте про актуальний зв’язок Міндича з Приватбанком, про що пише Володимир Ар’єв у Фейсбуці, офіційно знайти ніякої інформації не можна, адже, як відомо, Приватбанк вже давно не є приватною власністю Ігоря Коломойського, і «ЄДИНИМ АКЦІОНЕРОМ БАНКУ, ЯКОМУ НАЛЕЖИТЬ 100% АКЦІЙ БАНКУ, Є ДЕРЖАВА  В ОСОБІ  МІНІСТЕРСТВА  ФІНАНСІВ  УКРАЇНИ» .

Автор: Анастасія Маркова

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja