Як мзс росії заперечили фейком на заяву повіреного у справах Франції про звірства у Бучі – Без Брехні
ОдещинаФактчекФактчек-регіон

Як мзс росії заперечили фейком на заяву повіреного у справах Франції про звірства у Бучі

Днями мзс росії підняло істерику з приводу заяви тимчасового повіреного у справах Франції в рф Дж.Дармадікарі. Росіяни висловили протест у зв’язку з опублікованими Посольством заявами про «звірства, здійснені армією рф у Бучі та інших українських містах. Проте аргументували свій протест – фейком. Далі про це у матеріалі.

 

Дослівно мзс росії (далі мовою оригіналу з публікації ТАСС) : «… указали французскому представителю на “категорическую неприемлемость ни на чем не основанных, ложных обвинений” в отношении российских военных. В МИД России был вызван временный поверенный в делах Французской Республики в Российской Федерации Джей Дармадикари, которому был выражен решительный протест в связи с опубликованными посольством в социальных сетях заявлениями о “зверствах, совершенных российскими вооруженными силами в Буче и других украинских городах».

Пізніше речниця мзс рф захарова заявила: «Буча стала общим символом цинизма украинской пропаганды, поддержанной и, возможно, вдохновленной Западом. … Организаторы «Бучанского саммита» ставили своей целью отвлечь внимание мировой общественности от собственных преступлений, а также поддержать в западных странах лживую версию об убийстве жителей города военными рф».

З того моменту, як стали з’ясовуватися обставини варварств росіян у Бучі, москва категорично заперечує свою причетність до вбивств і катувань мирного населення і називає це все фейком і постановкою.

Але про фейки згодом. Пару слів про саміт. Він відбувся 31 березня 2023 року. На нього приїхали або виступили із відеозверненнями представники понад 50 країн світу та понад півтора десятки різних міжнародних організацій. Рівень представництва – президенти, прем’єр-міністр міністри, посли. «Бучанский саміт» транслювався у десятки країн на сотнях каналів. http://surl.li/lbcnn

А тепер – важливе. Тобто за словами захарової всі ці люди зібралися публічно, щоб у такий спосіб приховати свої «злодійства»! Відволікти, так би мовити увагу? Проте, від яких саме злочинів відволікав таким чином увагу Президент Республіки Польща Анджей Дуда, або Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда та інші представники – захарова не повідомила.

Щодо фейків та версій, якими росія намагається відбілити себе від трагедії в Бучі найбільш карколомні наступні:

  • – насправді на вулицях Бучі для фільмування начебто трагедії лежали живі актори;
  • – замість трупів людей викладали манекени;
  • – першими у Бучі з’явилися британські журналісти, що говорить про те, що саме Британські спецслужби стоять за фальсифікацією у Бучі;
  • – у Бучі безчинствували ЗСУ, бо повідомлення про трупи на вулицях з’явилися через декілька днів після їх приходу у місто – вони всіх і розстріляли;
  • – всі свідки з Бучі – не справжні, це актори;
  • – росію не допустили до розслідування подій у Бучі, а значить вона фальшива.

Проте, міжнародна спільнота вже винесла свій вердикт цим подіям, а міжнародні слідчі працюють над тим, щоб вироки наздогнали злочинців.

 

Матеріал підготовлено фахівцями виданння “Інтент” 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja