Як просійські західні медіа та експерти маніпулюють свіжими наративами пропаганди – Без Брехні
Фактчек

Як просійські західні медіа та експерти маніпулюють свіжими наративами пропаганди

Чергова добірка заяв фейкових західних експертів та публікацій медіа, які і так чи інакше грають в унісон з російської пропагандою. По міфи про друга армію світу та» розгром ЗСУ» – далі у матеріалі.

 

РОСІЯ ВИТРИМУЄ ВІЙНУ ПРОТИ ВСЬОГО НАТО

Китайське видання Global Times  стверджувало: Захід не очікував, що росія зможе витримувати війну проти всього НАТО, а в останні дні ще й просуватися в Бахмуті.

Метою публікації такого меседжу є поширити міфу про «другу армію світу», яка самотужки успішно протистоїть половині світу в особі НАТО. Але як тому анекдоті – так а де ж НАТО? Воно ще не під’їхало. Саме російська пропаганда ототожнює союзницьку підтримку і постачання зброї з прямою участю у конфлікті. Це маніпуляція.

ДАТИ ТАНКИ, ЩОБ НЕ ПЕРЕМОГТИ

Колишній командувач Іноземного легіону Бруно Дарі у французькому виданні Le Figaro Vox заявив, що постачання бойових танків не дозволить Україні перемогти російського окупанта.

Звичайно, що не тільки танками досягається перемога. Це комплексна справа. А заперечення необхідності такої зброї – підспівування пропаганді, щоб показати, що постачати зброю не варто.

ЗСУ МАЙЖЕ РОЗГРОМЛЕНА

Американський політик Джефрі Янг на сторінці у Twitter написав, що українська армія нині майже розгромлена і не здатна на великий наступ.

Проте, немає ніяких ознак розгрому ЗСУ. Не без втрат, але українська армія встояла під Бахмутом. А на поточний момент всі лиш і говорять про майбутній контрнаступ, до якого західні партнери надають велику кількість зброї, а ЗСУ почала підготовку нових штурмових бригад.

Метою є змусити українців припинити опір окупанту й переконати США та ЄС зупинити постачання зброї країні, яка програє у війні.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja