ЯК РАШИСТИ ШУКАЛИ «НАЦИЗМ» У ШКІЛЬНИХ КОМІКСАХ І НАГОВОРИЛИ КУПУ ФЕЙКІВ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ЯК РАШИСТИ ШУКАЛИ «НАЦИЗМ» У ШКІЛЬНИХ КОМІКСАХ І НАГОВОРИЛИ КУПУ ФЕЙКІВ

В пропагандистських телеграм-каналах залили відео де російські загарбники показують книжки з розрахованої шкільної бібліотеки. За задумом авторів відео вони мали викрити, як дітей в Україні навчають «неправильній» історії України, насправді ж виставили на посміховисько себе.

 

IMG_0800

 

Отже першою московити показують і зачитують книгу «Протистояння: Червоний терор», стверджуючи, що це підручник для 1-9 класів.

По-перше: це не шкільний підручник, а комікс, художня література в жанрі трилер. Він, не претендуючи на історичну точність, змальовує в загальних рисах спротив українського народу більшовицькому режимові за часів Української революції 1917-1921рр. Це була така собі пробна робота Мінінформполітики з невеличким накладом – спроба заохотити вивчення історії за допомогою нестандартної подачі, яка викличе бажання взнати «повну версію» боротьби України за незалежність у 1918-1922 рр.

По друге: а що ж власне неправдивого процитував расистський загарбник?

У відео він обурюється, що в книзі їх виставляють «адскімі оркамі» і цитує наступне:

«эти недоумки из Кремля хотят возродить империю, обворовьівая мелкие соседние государства, мьішление разбойников с большой дороги…эти дети будут моей безжалостной армией, а их дети будут преданньіми империи и будут восхвалять своих палачей»

І що з цього виявилося неправдою на момент подій, які описуються в книзі і особливо на сьогодні? Хіба наразі не йдеться про відновлення імперії та підкорення сусідніх держав? Це ж була пряма вимога путіна – повернути все як було до знесення берлінської стіни, тобто всю східну Європу повернути під владу Росії.

Щодо тези про «діти дітей вихвалятимуть катів» – саме це і відбувається з культом Сталіна та побідобіссям у росії. Де не визнаються ні Голодомор України ні переселення татар та інших народів, а сталінські репресії на офіційному рівні озвучуються ефективним менеджментом.

Те ж саме стосується «дітей, з яких робитимуть армію»: без ідеологічних парторганізацій піонерів-комсомола московія протрималася недовго – на заміну їй прийшли молодіжні крила єдіной расіі та мілітарна Юнармія, що невдало копіює Гітлерюгент. Тому росіяни, які кілька поколінь виховуються на ідеологііі пошуку та ненависті до ворогів росії, з маніакальною пристрастю намагаються знайти підтвердження такого ж нацизму в Україні.

Звідти всі ці пошуки якщо не «нацистів», то хоч «неправильних тату» на блок-постах окупантів. Їм щиро не доходить, що тату тризуба, за яке вони вбивають, це наш державний та національний символ, який українці з гордістю носять на собі від любові до України, а не на зло росіі.

Московити живуть у давно нав’язаній парадигмі, що Україна – це проект антиросія. Але потім, на відео з полоненими «асвабадітєлямі», ми бачимо масові прозріння, коли вони своїм матерям зі щирим подивом переказують, що в Україні нема ніяких нацистів, всюди асфальт і світло і люди навіть російською говорять.

Тобто обурення рашиста коміксом можна описати нашим прислів’ям: правда очі коле.

До речі комікс доступний до завантаження тут:

Confrontation Red Terror

Наступним перлом є «рецензія» книги Історія цивілізації. Україна

Так як з грамотністю у москалів схоже біда, то окупант помилково читає назву книги Історія цивілізації України. У руках у окупантів перший том тритомника з історії світової цивілізації, яка існувала на теренах сучасної України. В книгу ввійшли статті 14 істориків, археологів та дослідників, що розповідають про період до 9 ст нашої ери.

Годі і сподіватися, що московитські загарбники сприймають як щось своє стародавніх жителів нашої землі – кімерійців, скіфів, сарматів, гунів, готів адже свою сфальсифіковану Катериною ІІ «історію» ведуть максимум від Юрія Долгорукого, щоб хоч якось примазатися до Русі.

Єдиним «аргументом» москалів є повторення старого фейку про древніх укрів, які викопали Чорне море.

Цей жарт, разом з заселенням українців з іншої планети, приборканням тиранозаврів та побудовою пірамід – родом з гумористичного шоу «Українці афігенні», яке транслювалося на Ictv ще у 2006 році! Пізніше москальські пропагандисти зліпили з цього серію фейків, посилаючись на вигаданого в шоу «професора Едмунда Квасіва».

Цей фейк неодноразово спростовували як фактчекери так і історики, навіть у Вікіпедії є стаття про «морекопачів», але фейк виринав знову. Як бачимо він міцно укорінився в свідомості росіян, як «доказ», що українці вчать брехливій історії.

Третя книга в «огляді» окупантів це публіцистика про героїчну оборону луганського аеропорту у 2014 році. І хоч москаль і плутає Донецький аеропорт з Луганським, бо каже «це про кіборгів», але критикувати героїзм наших воїнів навіть він не наважується. Єдине, що спромігся придумати росіянин, що на фото нібито «хтось зігує» і цю книжку зачитують дітям на спеціальних «уроках політфакультативів».

ВИСНОВОК

Отже, навіть рядові росіянські загарбники сприймають українців, як «неправильних росіян», які не мають права знати і любити свою історію та державу. Тому що інакше доведеться визнати, що Русь була на території Украіни, а росія була набагато ПІСЛЯ України.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja