Як рекламісти з телеграм каналів Труха/Батальйон Монако заробляють на відео з вбивством воїна і дезінформації – Без Брехні
Фактчек

Як рекламісти з телеграм каналів Труха/Батальйон Монако заробляють на відео з вбивством воїна і дезінформації

Ми неодноразово вже показували, як діють мережі тг-каналів, які розкручують один одного задля продажу реклами на них. Задля цієї накрутки не гребують будь-якими темами.

Ціни на рекламу каналах мільйонниках та наближених до них стартують від 20-30 тисяч гривень за один пост! Звідти і гроші, які вони платять за всі ті моментально злиті відео з місць влучань російських ракет/безпідотників та інші неетичні, але такі хайпові матеріали.

 

Сьогодні безпринципні рекламісти вирішили прореламувати канал Батальйон Монако скріншотом з сумнозвісного відео, де українському військовому відрізають голову!
У рекламному дописі вони пишуть, що російського вбивцю ідентифікували, а контактні дані та відомості про сім’ю розмістили в закритому каналі. Посилання на цей “закритий канал” та інші посилання в пості ведуть на канал “Батальйон Монако”. Тобто вас спонукають послати запит на приєднання до цього каналу. А кількість підписників потім конвертується у вартість реклами на цьому каналі.
Ми вже раніше дізнавалися вартість реклами на цьому каналі – 30 тисяч гривень за одне оголошення.
Таку рекламу опублікували декілька тг-каналів з аудиторією декілька сотень тисяч користувачів кожен. Всі вони себе позиціонують як “новинні, які показують лише факти”. Реклама на таких каналах коштує від 6 до 20 тис грн. Чи вони з Монако розраховувалися взаєморекламою чи отримали кошти за цю цинічну брехню – нам невідомо.
Але через цю рекламу розкрилася одна важлива деталь щодо мережі хайпових тг каналів. Труха та Батальйон Монако – це один проєкт. Автор каналу “Я це бачу я (https://t.me/howiseeitsasha/9143)” був, як і ми, вражений цинічною рекламою, побудованою на загибелі нашого бійця. Тож вирішив зв’язатися з представниками каналу Батальйон Монако під виглядом замовлення у них реклами. Паралельно він переписувався з представником канала Труха. І менеджер йому повідомив, що він одночасно з двох каналів і Батальйон Монако це канал Трухи.
Скільки ще каналів у мережі Трухи поки що невідомо, але навіть в цих двох каналах суми за рекламу для таких діячів бачимо варті того, щоб хайпувати на смертях.
На діяльність Трухи і раніше були скарги за поширення фейків та розкриття місць влучань росіян, а також іншої недостовірної та чутливої інформації. Та все їм сходило з рук. Адже вони не ЗМІ і умовно анонімні. Сподіваємося, що хоч цього разу Служба Безпеки України зверне увагу на цих ділків.
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja