Як зрадник олег царьов заперечив меседж пропаганди про туалети для третього гендера в українських школах – Без Брехні
Фактчек

Як зрадник олег царьов заперечив меседж пропаганди про туалети для третього гендера в українських школах

Те що у російської пропаганди немає дна і з кожним разом вона то бездонне дно пробиває все нижче і нижче – ми вже неодноразово переконувалися під час протидії ворожим вкидам під час великої війни. Так само переконувалися в тому, що за порєбріком насілєніє живе в паралельній інформаційній реальності. А всі чиновники та посадовці на росії – є не меншими ретрансляторами пропагандистських нісенітниць ніж найбільш одіозні пропагандисти на кшталт скабєвої, симоньоян, соловйова.

Тож не дивно, що днями зашкварився так званий губернатор Санкт-Петербургу олександр бєглов. Волосся стає дибки від озвучених дорослою людиною меседжах. Від їх змісту струснуло мізки навіть зраднику і колаборанту олегу царьову, який заперечив озвучені губернатором слова.

Далі про суперечку чиновника-пропагандиста та спростування брехні на адресу України зрадником-колаборантом – у матеріалі.

 

Відомий український блогер Денис Казаський, якого оголошено у розшук у так звані ДНР (http://surl.li/pifcu), опублікував у себе в телеграм пост губернатора Санкт-Петербургу олександр бєглов про те, як останній відвідав бійців так званої «сво» і госпіталі… і поспілкувався з ними про туалети в українських школах. Що дослівно «сказав» губернатор (далі мовою оригіналу):

«…навестил наших ребят в госпитале, поздравил их со старым Новым годом. Оттаяла душа в этом общении, где тебя понимают с полуслова. С бойцами легче всего разговаривать на политические темы. Те, кто с автоматом в руках прошел украинизированную версию Донбаса, хорошо понимают за что мы воюем. Этим ребятам, которые видели в школах туалеты, где вместо помещений – для девочек и для мальчиков, три помещения – для гендерно нейтральных, не нужно объяснять какие ценности мы отстаиваем…»

Тобто – розмова про туалети в школах, це саме і є політична тема в розумінні цілого губернатора другого по значимості міста на росії. І саме ці туалетні суперечки стали причиною і обґрунтуванням для нападу ядерної держави на сусідню. В такому разі цікаво, коли ж вже знайомий по бойовим комарам товариш небензя, що є представником рф у ООН, винесе це питання на обговорення Радбезу Організації об’єднаних націй.  

Політичне питання про нібито три туалети в українських школах, як це не дивно, розлютило зрадника і колаборанта олега царьова. Він опублікував пост заперечення і спростування такого факту. А саме: «Ау. Админы губернатора. Пресс-служба. Уберите пост. Засмеют. Нет на Украине в школах трех туалетов – для девочек, мальчиков и гендерно нейтральных…»

Як то кажуть – no comments!

Єдине, що варто додати і згадати, так той аспект, що меседжі про ледь не сатанинську гендерність, трансгендерів і трансформаторов – були і залишаються одними із ключових у російській пропаганді.

Їх пік сплеску припав на осінь 2022 року, коли на тлі потужних поразок на фронті, пропагандистська машина кремля спробувала надати війні в Україні ознаки «священної війни за християнські цінності». Мовляв, на заході там всі схиблені на сексуальних збоченнях, гендерах і «трансформаторах». Саме так висловився очільник кремля в одному із своїх виступів: «Дійсно ми бачимо, що на всяких конкурсах західних, щоб щось виграти, треба показати щось із життя сексуальних меншин, трансгендерів, трансформаторів…». http://surl.li/piftd

Тож враховуючи, що бункерний керівник московії і досі так вважає, прогин перед ним губернатору Санкт-Петербургу зарахують. А от царьову, який став «на захист» України – напевно варто напружитися. Бо за такі «заперечення» меседжів пропаганди можуть і в агенти Буданова зарахувати.  

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja