Яценюк збрехав, що на початку його прем’єрства на єдиному казначейському рахунку було лише 108 тисяч гривень на «всю країну» – Без Брехні
Фактчек

Яценюк збрехав, що на початку його прем’єрства на єдиному казначейському рахунку було лише 108 тисяч гривень на «всю країну»

Виступаючи на з’їзді партії Народний Фронт 11 листопада 2017 року, екс-прем’єр, лідер партії Арсеній Яценюк, зробив чимало заяв. Одна з них стосувалась викривив показники Єдиного Карахунків казначейства: «Коли ми прийшли, на всю країну було 108 тисяч гривень на казначейському рахунку. Коли наш уряд пішов, на всю країну в іноземній валюті було 90 мільярдів гривень» .

 

 

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Арсеній Петрович Яценюк знаходився на посту прем’єр-міністра України в період з лютого 2014 по квітень 2016 року. Відповідно до статистичних даних на сайті Державної казначейської служби України, коли Арсеній Яценюк зайняв пост прем’єр-міністра, на єдиному казначейському рахунку знаходилося 4,7 млрд грн, а на момент, коли він залишив свій пост, державна казна мала в собі 21 млрд грн, що не співпадає, із заявленими на з’їзді партії даними.

Скриншот 2017-12-04 19_45_25

Джерело: Державна казначейська служба України

а

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

Експерт: Володимир Герасин

а

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja