Знову брехня лаврова про «избегать ударов по гражднаской инфраструктуре» і «задачах спецоперации» - Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Знову брехня лаврова про «избегать ударов по гражднаской инфраструктуре» і «задачах спецоперации»

І знову брехня, і знову про те, як рашисти «дбають» про цивільну інфраструктуру. Ми вже не раз фіксували і викривали брехню і маніпуляції сумної говорячої голови, так званого, мзс рф – лаврова з приводу цілей і завдань, так званої, спецоперації в Україні. Ці речі важливо підсвічувати аби чітко зафіксувати тенденцію брехні рашистів з виправдання війни, бо чим далі – тим вони все більше викручуються у всіх можливих позах камасутри. Ще одна причина – ці всі меседжі активно цитуються у західній пресі (типу ж голова мзс сказав) ти самим створюючи хибну, викривлену картину реальності. Тож, про що зараз збрехав лавров і яку – вже 1001 – ціль/задачу «спецоперації» вигадав.

 

«КАТЕГОРИЧЕСКИ ИЗБЕГАТЬ УДАРОВ ПО ГРАЖДАНСКОЙ ИНФРАСТРУКТУРЕ»

Днями лавров дав інтерв’ю французькій телекомпанії TF1, де в чергове розказав «про задачі росії на Донбасі» http://surl.li/cbxtk

По-перше, питання в тому, а що взагалі рф робить на українському Донбасі і чому саме у ерефії там, на суверенній території іншої держави, є якісь цілі і задачі? Навіть таким одним меседжем, цей «метр» дипломатії засвідчив втручання рф на терени України, зафіксував, що рф, чомусь вирішила, що вона має право і її хтось наділяв повноваженнями «вирішувати» якісь питання на територіях сусідніх держав. Цікаво й те, що такі ж самі горе «метри» європейської журналістики не задали лаврову саме це питання, а покірно вислуховували вигади і нісенітниці рашистської пропаганди, в озвучені очільника мзс.

В одному з меседжів лавро заявив, що (дослівно): «сроки «спецоперации» рф обусловлены приказом категорически избегать ударов по гражданской инфраструктуре».

Тобто вони так повільно просуваються, тому що ну просто вимушені бідолахи, обходити міста – а не стирати їх у пил килимовими бомбардуваннями і вогняним валом артилерії, евакуювати цивільних, щоб не дай Боже не зачепити жодного українця, тим більше, якщо він «руськоговорящий». Десь це ми вже це чули?

Днями, так званий, міністр оборони рф шойгу, заявив, що «росія навмисно уповільнила темпи наступу в Україні для евакуації населення». За словами очільника міноборони, для виходу жителів з оточених населених пунктів оголошуються режими тиші та створюються гуманітарні коридори».

Перед тим, заступник голови радбезу рф – мєдведєв, протверезів та виліз в один із пропагандистських ефірів де прочитав з папірця фактично той самий меседж: «дії Зеленського доводять, що зараз на кон він готовий покласти практично все: людей, міста, економіку – те, що рф якраз усіма силами намагається зберегти, знищуючи високоточними ударами націоналізм, мілітаризм і шалену ворожнечу до всіх, «хто не скаче».

Тобто ми бачимо, що, так звані, перші особи ерефії почали на всіх рівнях просувати один ключовий меседж, який має «відбілити» їхні варварські дій на території України, де вони розпалили і ведуть війну – ми білі та пухнасті, ми нікого не бомбимо, ми рятуємо цивільних, ми бережемо економіку і інфраструктуру, а всі ці жахіття робить «київська хунта на чолі із Зеленським та націоналісти, нацисти, фашисти, наркомани, які до того ж – весь час скачуть, щоб відрізнити своїх від москалів».

Цим путінським міньйонам слід нагадати, що від початку війни російські війська обстрілами та бомбардуваннями зруйнували 18 000 об’єктів інфраструктури, у тому числі 230 об’єктів транспортної інфраструктури, понад 570 закладів охорони здоров’я. Понад 165 об’єктів життєзабезпечення населення, таких як електропідстанції та газопроводи — повністю або частково  зруйновані. Пошкоджено чи зруйновано понад 6 000 житлових будинків із загальним житловим фондом у понад 40 млн кв/м., знищено 6,3 тис. км головних залізничних колій, пошкоджено 23,5 тис км автодоріг, 289 автомобільних та 41 залізничний міст. Загальні збитки економіки України в наслідок військових дій становлять від 600 млрд до 1 трлн доларів США.

Що стосується загибелі цивільних, то тільки за офіційними даними ООН, від початку повномасштабної війни станом на 16 травня в Україні постраждали щонайменше 7814  цивільних, із них 3752 загиблих, решта – поранені. http://surl.li/cbxzc

На кінець травня, ця цифра ще більше зросла. А за неофіційними даними реальні кількість загиблих може вираховуватися декількома десятками тисяч.

ЗВІЛЬНИТИ Л/ДНР

Другий ключовий меседж, який просував лавров у своєму інтерв’ю, що: «очевидная задача – «отодвинуть» украинскую армию и батальоны за пределы Донецкой и Луганской областей».

Тут ми бачимо чергове перевзування у повітрі. У попередніх своїх викриттях, ми вже неодноразово фіксувати той факт, що рашистська пропаганда від початку війни і його невдалого перебігу для ерефії, неодноразово змінювала «виправдання» своїх варварських дій і війни в цілому. Нинішня заява очільника мзс рф – 1001 її варіант виправдання. У ретроспективі це виглядало так. http://surl.li/cbycq

На початку травна в інтерв’ю італійському телеканалу Rete4  лавров заявив, що «мета «спецоперації», яку проводить росія в Україні – «боротьба за свободу вибору для країн Азії, Африки та Латинської Америки та «звільнення світу від неоколоніального гніту Заходу»

15 квітня говорячі вуса кремля, а саме прессекретар бункерного карлика, пєсков заявив, що цілями, так званої спецоперації, є: «…головне — це звільняти (території – ред.) таки від цих націоналістичних батальйонів». http://surl.li/budgz

11 квітня вже лавров заявив що, «… наша (російська) спеціальна військова операція покликана покласти край безоглядному розширенню і безоглядному курсу на повне домінування США та під ними інших західних країн на міжнародній арені…» http://surl.li/budgv

28 березня секретар ради безпеки росії патрушев наголосив, що метою війни в Україні «є не зміна київського режиму, як це намагаються подати на Заході, а захист людей від геноциду, демілітаризація та денацифікація України».

У той же день лавров також підтвердив, що «і демілітаризація, і денацифікація України є обов’язковим компонентом тих домовленостей, яких ми добиваємось». http://surl.li/budhn

Але все починалося зовсім інакше. Росія розпочинала війну проти України і виходила на перші раунди перемовин із наступними вимогами/цілями:

  • нейтралітет України та відмова від майбутнього вступу до НАТО;
  • демілітаризація та взаємне надання гарантій безпеки за австрійською моделлю;
  • «денацифікація»;
  • скасування «перешкод» для широкого вживання російської мови;
  • визнання так званих «ДНР» та «ЛНР»;
  • визнання анексованого Криму територією росії.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja