ФЕЙК про «новий» офіс Дональда Трампа – Без Брехні
Фактчек NEWS

ФЕЙК про «новий» офіс Дональда Трампа

Навіть після закінчення президентства Дональда Трампа його прихильники продовжують розповсюджувати неправдиву інформацію. Так, дехто Бріджит Габріель опублікувала у Твіттері фотографію колишнього президента, під якою сказано: «Новий кабінет президента Трампа виглядає приголомшливо». Твітом поділилися понад 3 400 разів. Про це повідомляє веб-сайт TruthOrFiction.

Однак, інші користувачі швидко зауважили, що фотографія зовсім не «нова»; спочатку вона була опублікована ресурсом Associated Press у листопаді 2017 року та приписана фотографу Алексу Брендону. Підпис говорив: «Президент Дональд Трамп розмовляє з членами Збройних Сил під час відео-конференції у своєму приватному клубі «Мар-а-Лаго», на День Подяки, четвер, 23 листопада 2017 року, Палм-Біч, штат Флорида». Габріель не пояснила в Інтернеті, чи їй відомо, що фотографія було зроблена багато років тому, чи вона свідомо намагалася видати її за новий контент.

Дональд Трамп, який програв вибори у листопаді 2020 року демократу Джо Байдену і згодом програв цілий ряд юридичних викликів у судах США. Йому пророкують другий процес імпічменту у Сенаті за участь у підбурюванні до атаки з боку республіканських чиновників та прихильників правого руху проти Капітолію США 6 січня 2021 року.

Адвокати колишнього президента у відповідь заявили, оскільки він не перебуває на цій посаді, він не може бути об’єктом, який підлягає імпічменту у Сенаті. Відповідь також привернула увагу в Інтернеті, оскільки містила неправильну назву законодавчого органу як «Сенат Об’єднаних Штатів».

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja