Глава європейської дипломатії: “Штурм Капітолію у Вашингтоні – це наслідки розповсюдження дезінформації в соціальних мережах” – Без Брехні
Фактчек NEWS

Глава європейської дипломатії: “Штурм Капітолію у Вашингтоні – це наслідки розповсюдження дезінформації в соціальних мережах”

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив у неділю, що недавній штурм Капітолію у Вашингтоні показав, до яких небезпечних наслідків може привести деградація демократичних цінностей і розповсюдження дезінформації в соціальних мережах.

«Те, що ми побачили в середу, було лише кульмінацією дуже тривожних подій, що відбувалися в усьому світі в останні роки. Це повинно стати дзвінком до пробудження для усіх прихильників демократії », – заявив у своєму блозі верховний представник ЄС з міжнародних справ Жозеп Боррель, повідомляє ukrainian.voanews.com.

«Всі повинні розуміти, що якщо ми будемо відступати і відступати, навіть якщо здається, що незначною мірою, демократія, її цінності і інститути в кінцевому підсумку незворотно загинуть», – заявив Боррель, виступаючи від імені 27 членів ЄС.

«Якщо у когось ще є сумніви, то події в Вашингтоні також показують, що дезінформація представляє реальну загрозу для демократій, – підкреслив Боррель. – Якщо люди вважають, що вибори були сфальсифіковані, тому що їх лідер знову і знову заявляє про це, вони будуть діяти відповідно ».

Боррель закликав до поліпшення регулювання соціальних мереж, заявивши, що самі компанії з цим впоратися не можуть. У грудні Європейська комісія запропонувала нові правила для боротьби з поширенням фейкових новин в соціальних мережах.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja