Ініціатива проекту «БезБрехні» – Олімпіада з медіаграмотності у форматі брейн-ринг «Фейкотрощі» – Без Брехні
Фактчек NEWS

Ініціатива проекту «БезБрехні» – Олімпіада з медіаграмотності у форматі брейн-ринг «Фейкотрощі»

Громадська організація «Центр аналітики і розслідувань» (надалі – ГО), що є засновником фактчек-проекту «БезБрехні», звертається з пропозицією до вашого навчального закладу – прийняти участь у Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності у форматі брейн-ринг «Фейкотрощі».

Проект реалізується ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проектом «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

В рамках поточного проекту фахівцями організації буде запроваджена нова системна форма засвоєння знань та навичок з медіаграмотності – змагання у форматі брейн-ринг.

До участі у проекті залучаються навчальні заклади – коледжі, виші, де активно впроваджується медіаграмотність та реалізуються різномонітні програми від інших організацій, що займаються медіа просвітницьою діяльністю.

 

Концепція проекту

Згідно з планами проекту у січні-травні 2021 року буде організовано 5 регіональних змагань формату брейн-ринг. У кожному із регіональних заходів зможе прийняти участь 5-7 команд, які будуть представляти навчальні заклади. Кожна команда має складатися з 6-7 проактивних студентів на чолі з куратором – представником викладацького складу навального закладу (куратор безпосередньо не приймає участь у змаганнях, а готує та супроводжує команду, виконує роль спостерігача під час гри). Крім того команду на грі можуть підтримувати до 10 вболівальників.

Загалом планується залучення 30-40 навчальних закладів з усіх куточків України.

Фіналісти регіональних перегонів приймуть участь у заключній грі, яка відбудеться у Києві.

Всі учасники змагань отримають цінні призи від організаторів, а переможці – Кубок з медіаграмотності, звання чемпіонів Першої всеукраїнської олімпіади з медіагармотності та особливий приз.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja