Хакери російських спецслужб вкотре намагалися викрасти дані про вакцину від COVID-19 у Великобританії та США – Без Брехні
Фактчек NEWS

Хакери російських спецслужб вкотре намагалися викрасти дані про вакцину від COVID-19 у Великобританії та США

Хакерські структури, які пов’язують із спецслужбами Російської Федерації вкотре атакували сервери дослідницьких університетів з метою викрасти інформацію про вакцину проти SARS-CoV-2 (COVID-19). У цих кібератаках бере участь хакерська група APT29, також відома як Cozy Bear, яка з великою вірогідністю діє в складі російських спецслужб.

Як заявив в ефірі Sky News міністр закордонних справ Великобританії Домінік Рааб, Росія буде притягнута до відповідальності за такі дії.

«Тоді як світ об’єднується, щоб вирішити проблему COVID-19, і особливо намагається знайти глобальне рішення для вакцини, це обурливо і заслуговує осуду, що російський уряд бере участь у подібній діяльності», – сказав він.

Раніше США, Великобританія і Канада звинуватили Росію в спробі вкрасти дослідження вакцини від коронавірусу шляхом санкціонування кібератак на медичні організації та університети.

У Білому домі заявили, що США тісно співпрацюють із партнерами – Великобританією і Канадою – для забезпечення безпеки даних про розробки вакцини від COVID-19.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja