Twitter розпочав боротьбу з фейками про теорію змови, які поширюються рухом QAnon – Без Брехні
Фактчек NEWS

Twitter розпочав боротьбу з фейками про теорію змови, які поширюються рухом QAnon

Twitter заявив про масштабні заходи, які почали вживаються для обмеження охоплення користувачів фейкми і дезінформаією про теорії змови навколо пандемії коронавірусу, які розповсюджуються популярним рухом QAnon. Рух існує вже багато років, але епідемія COVID-19 стала своєрідним поштовхом чергової хвилі його популярності.  

У компанії заявили про шкоду конспірології, яка набирає популярність в соціальних мережах і проникає в політику, пише Forbes.

Представники Twitter заявив, що з рекомендацій виключені твіти з контентом QAnon, а теми і терміни, пов’язані з рухом, в розділі «Тенденції» будуть заблоковані. Компанія також перешкодить поширенню URL-адрес, пов’язаних з QAnon, і докладе зусиль до виключення певного контенту з функції пошуку.

Представник Twitter заявив, що за останні кілька тижнів компанія заблокувала 7 тисяч облікових записів, пов’язаних з QAnon. В цілому в Twitter очікують, що обмеженнями з актуальних тем і пошуку будуть порушені 150 тисяч облікових записів.

Відомо, що в поточному місяці набуло великого поширення повідомлення, пов’язане з QAnon, в якій помилково стверджувалося, що меблева компанія Wayfair таємно продавала дітей, через Twitter.

У своїх матеріалах ми неодноразово пояснювали що з себе представляє теорія змови QAnon. Прихильники цього руху вважають, що Дональд Трамп таємно очолює химерну правозастосовчу схему, мета якої покінчити з глобальною мережею педофілії, якою управляють ліберальні політики і селебрітіз, на кшталт Тома Хенкса.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja