Twitter тимчасово заблокував лайки для твітів Трампа - Без Брехні
Фактчек NEWS

Twitter тимчасово заблокував лайки для твітів Трампа

Twitter обмежив можливість ставити лайки трьом твітам президента США Дональда Трампа і відповідати на них, проте зробив це тимчасово. Короткочасне обмеження відбулося в минулу суботу, пізніше представники соцмережі прокоментували подію, повідомляє The Hills.

Мова йде про твіти Трампа про результати минулих президентських виборів. В опублікованих повідомленнях він відреагував на рішення Верховного суду відхилити позов з вимогою анулювати перемогу Джо Байдена в Вісконсині, Мічигані, Джорджії і Пенсільванії.

«Це велика і ганебна судова помилка. Народ Сполучених Штатів був обманутий, а нашу країну зганьбили », – написав чинний президент в одному з твітів.

Представник Twitter пізніше заявив в електронному листі The Hill, що обмеження були скасовані.

«Ми ненавмисно обмежили взаємодія з позначеним твітом», – цитує видання прес-секретаря Twitter.

«Тепер ви можете взаємодіяти з твітами, але відповідно до нашої Політики громадянської чесності, він буде як і раніше позначений, щоб надати більше контекстуальної інформації для всіх, хто може побачити твіт», – додав він.

Раніше в цьому році Twitter позначав твіти Дональда Трампа як таку, що вводить в оману інформацію, і видаляв відео, яким ділився американський президент.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja