“Міфи” президентських перегонів. Чи маніпулював своїми повноваженнями мер Черкас, “обіцяючи не пустити Путіна” на білбордах у місто – Без Брехні
Фактчек-регіон

“Міфи” президентських перегонів. Чи маніпулював своїми повноваженнями мер Черкас, “обіцяючи не пустити Путіна” на білбордах у місто

Скандальні білборди з ніби то протистояннями Порошенко і Путіна наробили чимало галасу не тільки у медійній сфері та серед прихильників і противників одного з кандидатів у президенти. Органи виконавчої влади на місцях теж включились у неформальне протистояння думок. Так, мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив на свої сторінці у мережі Facebook, «що нам Путін у місті не потрібен». Як очільник міста він буде протидіяти появі подібних білбордів. Чи лежить заява пана Бондаренко у межах його повноважень та згідно чинного законодавства – з’ясували фахівці «БезБ».

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Фахівцями «БезБрехні» був направлений офіційний запит до прес-служби мерії міста Черкаси з проханням пояснити – на які законодавчі акти спирався Анатолій Бондаренко, публікуючи гучну заяву про спротив встановленню в місті скандальних білбордів.

В отриманій відповіді зазначалося:

Згідно посилань, що вказані у документі, які окреслюють коло повноважень і можливостей мера міста та інших органів місцевої виконавчої влади можна зробити висновок – так Анатолій Бондаренко не маніпулював, заявляючи про рішучі наміри не «пустити Путіна до Черкас».

 

Автор:  Олена Петрівська

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja