Фейк про те, що на Рівенщині поліцейьські оточили село, щоб мобілізувати чоловіків – Без Брехні
ВолиньПропаганда-СТОПФактчек-регіон

Фейк про те, що на Рівенщині поліцейьські оточили село, щоб мобілізувати чоловіків

В російських тг-каналах, з подачі місцевого рівненського каналу поширили відео, на якому поліцейські когось затримують, а натовп намагається цьому завадити. Фейкарі вкинули версію, що село оточили, щоб всіх чоловіків забрати на війну водіями на “західіні танки”.

Насправді події  з відео відбуваються на території Старого Села колишнього Рокитнівського району, яке знаходиться за 8 кілометрів від білоруського кордону.

Там 7 квітня поліцейські спільно із нацгвардійцями, представниками Служби безпеки регіону, військовослужбовцями служби правопорядку відпрацьовували населений пункт на в’їздах-виїздах і безпосередньо на його території.

Та це відпрацювання жодним чином не пов’язано з мобілізацією. Як повідомила пресслужба Нацполіції Рівненської області:

“на виконання ухвал суду слідчі, працівники карного розшуку ГУНП за силової підтримки спецпідрозділів «КОРД», РПОП і ТОР УПП провели 9 обшуків за місцями проживання фігурантів кримінальних проваджень, відкритих за фактами незаконного видобутку бурштину, незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами”.

Загалом під час відпрацювань і за результатами проведених слідчих дій поліцейські вилучили 5 кілограмів бурштину, транспортні засоби та інші речові докази, які мають значення у справі.

Тобто мова йшла про незаконних бурштинокопачів, а не про мобілізацію

 

Матеріал підготовлено фахівцями виданння “Брехунець”

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja