А ось історично перше значення слова «карантин» походить від італійського слова “quaranta giorni”, що в перекладі означало «час, що триває сорок днів». Однак, на сьогодні історичний контекст ніяк не впливає на закон чи медичні норми.
Месендж 2: “Эпидемии и болезни нет”
На 21 грудня 2020 року, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі від коронавірусу померло понад 1,69 мільйони людей, водночас захворіло на Covid-19 понад 75,7 мільйонів.
Месендж 3: “Большинство переболело им легко и без последствий для здоровья. Средняя смертность от этого вируса в мире 75 лет”
По-перше, на сьогодні немає статистики чи готових досліджень, щодо того скільки людей перехворіли в легкій або складній формі й які наслідки були для них після.
Однак як відомо, хвороба впливає на якість життя людини й має низку симптомів та наслідків. Зокрема, ураження органів, втрата можливості відчувати запахи та смак, психічні порушення тощо.
По-друге, показники, щодо смертності серед вікових категорій неоднозначні, бо зазнають постійних змін. Пов’язано це з постійними мутаціями вірусу. Наприклад, якщо на початку в більшості хворіли літні, то на сьогодні хвороба є небезпечною для всіх груп. За останніми даними в Україні, серед захворівших 37% складають люди від 30-49 років, 11% віком від 18-29.
Водночас найбільший відсоток померлих у віковій групі 60-69 (31,1% від усіх померлих).
ВИСНОВКИ:
Отже, період карантину може тривати понад 40 днів. Загалом, його терміні варіюються в залежності від різних чинників. Covid-19 проблема не стільки, через високий рівень смертності, як намагаються наголосити більшість фейкомейкерів, а через відсутність лікування та вакцини, а також негативний вплив на організм.