На Рівненщині поширюють фейк про автівки, пасажири яких випитують адреси військових частин – Без Брехні
ВолиньПропаганда-СТОПФактчек-регіон

На Рівненщині поширюють фейк про автівки, пасажири яких випитують адреси військових частин

У телеграм-каналах сіл та громад Рівненщини активно поширюють інформацію про автівки, які їздять теренами області та випитують адреси військових частин.

Наскільки ця інформація відповідає дійсності, перевірили наші колєги – журналісти фактчекерського проєкту «Брехунець».

 


Автори повідомлення зазначають, що по області їздить автівка, пасажири якої випитують адреси військових частин, аби начебто передати туди продукти. Про «допитливих» просять негайно повідомляти поліцію або територіальну оборону.Запевняють, інформація перевірена та просять поширити її, аби якомога більше людей знали про це.

 

 

 

 

СПРОСТУВАННЯ

Інформацію про автомобілі, які роз’їжджають областю та збирають дані про розташування військових частин в Управлінні Служби безпеки України у Рівненській області не підтверджують. Як повідомила  у коментарі нашим журналістам речниця відомства Інна Ілючок, це – черговий фейк, який поширюють на території Рівненської та Львівської областей, аби посіяти паніку.

«Всім здорово мислячим і так ясно, що при здоровому глузді ніхто зараз про військові частини розпитувати не буде. Кому треба той знає їх розташування», – каже Інна Ілючок.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja