Проголосувати за «свого» кандидата у Луцьку| МАНІПУЛЯЦІЯ від кандидата у депутати, який навчав, як правильно голосувати – Без Брехні
ВолиньФактчек-регіон

Проголосувати за «свого» кандидата у Луцьку| МАНІПУЛЯЦІЯ від кандидата у депутати, який навчав, як правильно голосувати

В останні передвиборчі дні на просторах Facebook трапляються дописи кандидатів, які агітують голосувати за себе і показують, як правильно це робити. Ініціатива хороша, але і тут знаходиться місце маніпуляціям.

СПРОСТУВАННЯ

Наприклад, нещодавно кандидат у депутати Луцької міської ради від «Батьківщини» Олександр Козлюк теж виставив на своїй Facebook-сторінці таку інструкцію для виборця і підписав: «Тільки так заповнений бюлетень буде вважатися дійсним». Відповідно, на картинці зазначений номер кандидата і партія.

За добрим наміром навчити виборця, як правильно заповнювати виборчий бюлетень, прихований відвертий натяк на голосування саме за цю політичну силу і саме цього кандидата. А все інше начебто буде недійсним. Те, що в дописі є частка жарту, кандидат повідомив вже у коментарях під фото:

Нагадуємо читачам, що варто 25 жовтня прийти на виборчу дільницю і зробити ваш усвідомлений вибір. Інструкцію про те, як правильно заповняти бюлетень, читайте ТУТ.

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту “Придія фейкам і маніпуляціям під час місцевих виборів” факчекерами ресур rayon.in.ua

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja