Сенсаційний ФЕЙК від нардепа від «Слуги народу»: COVID-19 вигадана хвороба, а вакцина неефективна – Без Брехні
ЛьвівщинаФактчек-регіон

Сенсаційний ФЕЙК від нардепа від «Слуги народу»: COVID-19 вигадана хвороба, а вакцина неефективна

COVID-19 – вигадана хвороба, а ефективність вакцини проти коронавірусу дуже сумнівна, бо невідомо що вона лікує. Таку заяву в ефірі телеканалу «Наш» зробив народний депутат від Львівщини, представник провладної партії «Слуга народу» Юрій Камельчук.

«Є момент здоров’я. Ми не маємо висновків, яким можемо довіряти. Висновки по вакцині, яким можна довіряти, визначаються не одним днем, не місяцем і не міжнародними організаціями, а часом і наслідками чи якимось побічними ефектами – вони є чи немає. Ми зараз чуємо про ефективність вакцини 70%, хтось каже – 50%, хтось – 30%. Навіть хтось каже, що це нормально. Для мене це вже навіть звучить ненормально. Питання стоїть, якщо в неї така ефективність, то що саме вона лікує? Чи лікує взагалі? І чи не шкодить? Я зараз абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19», – сказав Юрій Камельчук.

 

СПРОСТУВАННЯ

Станом на 17 грудня 2020 року в світі офіційно підтверджено понад 74 мільйони випадки захворювання на COVID-19, зокрема в Україні – більше 957 тисяч.

12047 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 17 грудня.

Також за минулу добу (16 грудня):

  • госпіталізовано – 2997 осіб;
  • летальних випадків – 252;
  • одужало – 12939 осіб.

Коронавірусна хвороба – інфекційна хвороба, яка вперше виявлена у людини в грудні 2019 року в Китаї, в місті Ухань. Недуга почалася як спалах, що розвинувся у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2, який китайські вчені ізолювали ще у січні нинішнього року.

Науковці з усього світу вивчають коронавірус і шукають вакцину, яка б могла запобігти поширенню недуги.

За даними ВООЗ, на даний час імунізація щорічно попереджає 2-3 мільйони випадків смерті від таких хвороб, як дифтерія, правець, коклюш, грип і кір. Вакцини, які існують на сьогоднішній день, забезпечують профілактику понад 20 небезпечних для життя хвороб; а робота, спрямована на включення в їх число коронавірусної інфекції COVID-19, ведеться безпрецедентно швидкими темпами.

Зараз на стадії розробки знаходиться більше 169 вакцин-кандидатів проти COVID-19, з яких 26 вакцин вже проходять клінічні випробування за участю людей.

Вакцини Moderna і Pfizer вже отримали сертифікацію у США і Великобританії. На порозі сертифікація у європейських країнах. У США 14 грудня вже стартувала програма вакцинації.

До речі, на заяву нардепа Камельчука відреагував голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Він зокрема написав на своїй сторінці у Фейсбуку: «Хочу запевнити шановного Юрія Камельчука – коронавірус існує. І щоб він упевнився у цьому, особисто запрошую його до будь-якої лікарні області, щоб він заявив про «вигадку» хворим та лікарям. Подивився в очі всім, хто хворіє чи, на жаль, втратив своїх рідних, медичним працівникам, які працюють понаднормово та рятують життя».

Крім того, народний депутат Юрій Камельчук поставив під сумнів не лише існування коронавірусу, а й ефективність вакцини. «Питання стоїть, якщо в неї така ефективність, то що саме вона лікує?» – сказав дослівно народний обранець.

Вакцина – препарат, що складається з ослаблених, вбитих збудників хвороб чи продуктів їхньої життєдіяльності, чи їх синтетичних аналогів. Ці специфічні речовини дістали назву від противіспяного препарату, виготовленого з вірусу коров’ячої віспи. Метод щеплень за допомогою вакцин називають вакцинацією або імунізацією.

Це означає, що вакцина не лікує, а запобігає виникненню хвороби, сприяючи виробленню імунітету. А отже, щеплення роблять здоровим людям, а не хворим.

 

ВИСНОВОК

ІА Дивись.info проаналізувала слова народного депутата Юрія Камельчука про те, що COVID-19 не існує, і дійшла висновку, що політик цілеспрямовано поширює фейк, який несе пряму загрозу здоров’ю і життю. Існування коронавірусу довели вчені з різних країн світу. Стрімке поширення хвороби щоденно фіксується медиками. А науковці безперервно працюють над пошуком ефективних ліків та вакцини, яка б могла запобігти подальшому поширенню хвороби.

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту “”Придія фейкам і маніпуляціям під час місцевих виборів” факчекерами ресурсу Dyvys.info

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja