Як депутат Запорізьскої облради попіарився на регіональній державній програмі охорони здоров’я – Без Брехні
Фактчек-регіон

Як депутат Запорізьскої облради попіарився на регіональній державній програмі охорони здоров’я

Парламентські вибори не за горами. Депутати на місцях активізувалися і намагаються вигідно показати себе. Запоріжжя не є виключенням. Сергій Кальцев, депутат Запорізької обласної ради від фракції «Наш край», вирішив похвалитися тим, що відвідує обласну сесію, голосує за виділення коштів для міста. Відповідний пост є на його сторінці у Facebook:

«Дорогие друзья, ранее, информировал вас, о том, что по моей инициативе, 14 марта, на 28 внеочередной сессии областного совета, были приняты, два очень важных, для жителей города Запорожья в Днепровском и Заводском районах вопроса. А точнее – было проголосовано выделение субвенции из областного бюджета городу, на общую сумму 4 млн. гривен.
1 млн. грн., в рамках областной «Програми розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області на 2018-2022 роки» был направлен на приобретение медицинского оборудования…»

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

28 сесія обласної ради дійсно відбувалася 14 березня 2019 року, оскільки на сайті Запорізької обласної ради є відповідний протокол засідання, а також всі проєкти, що були вислухані на ній (мал.1). Сергій Кальцев був присутній на цій сесії, а також голосував за два проєкти про енергозбереження житлових фондів та підтримку охорони здоров’я, про що свідчить протокол голосування депутатів ради (мал. 2,3).

Мал. 1. Протокол 28 сесії Запорізької обласної ради

Мал. 2. 

Зі слів С. Кальцева, він разом із іншими депутатами, проголосували за виділення коштів (3 млн. грн.) для проведення ремонту для енергозбереження житлового фонду (мал. 4) та для придбання медичного обладнання (мал. 5). Нове обладнання отримають «Міська стоматологічна лікарня №3», «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9», «Пологовий будинок №4» та «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» загальною сумою 1 млн. грн.

Мал. 3. 

Мал. 4. 

Виділені кошти вже почали засвоювати медичні заклади. Так, система «Prozorro» повідомляє про декілька тендерів: електрохірургічного апарату , аудіометру (мал. 5), стоматологічну установку, набору цистоскопу (мал. 6).

Мал. 5. 

Мал. 6. 

Автор: Кулага Олена

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja