Наш «3D-Сoworking. Фактчек та медіаграмотність. Вільний простір» вже розпочав свою діяльність. – Без Брехні
Проєкти

Наш «3D-Сoworking. Фактчек та медіаграмотність. Вільний простір» вже розпочав свою діяльність.

🔥За декілька днів, а саме 26 лютого, з 15.00 до 17.00 в «Американському домі» відбудеться семінар-консультація «Інформаційні міфи, маніпуляції, фейки». (вхід вільний за попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Hsfhydhgez6G476U8).

💥Тепер трохи поясню чому саме «3D».., чому «Вільний простір» і ще з десяток інших «чому», про які нам вже встигли «накидати» запитань друзі і колеги.
Якщо без пафосу і пишномовності – ми створюємо майданчик для практичного обміну досвідом, дискусій поза стандартними форматами. Тому і такі незвичні словосполучення у назвах заходів, що плануються у найближчій перспективі.

💥«Вільний простір» – як базис ідеї.

Якщо ти студент і пишеш за тематикою фактчеку або медіаграмотності реферат, диплом, статтю чи магістерську роботу і тобі не вистачає інформації – наш «Вільний простір» відкритий для тебе.

Ти викладач або методист, тренер з фактчеку і медіаграмотності (початківець чи вже з досвідом) і у тебе є необхідність у нових знаннях, методичних фішках, або ти маєш певні практики, що потребують обговорення, вдосконалення – вам теж до нас! Разом, під час вільної дискусії, ми знайдемо оптимальне рішення і відповіді на всі запитання.

Фахівці нашого проекту, на основі постійної практики, генерують нові ігри, активності, тематичні модулі – в рамках «Вільного простору» регулярно будуть проводитися презентації цих напрацювань. І саме ти будеш вирішувати чи варте це практичного застосування і уваги. Бо в нас немає штампів і кліше, що тільки ми робимо правильно, тільки ми найкращі і найрозумніші. Ні! Ми будемо вдосконалюватися разом з вами.

Якщо ти медійник з регіонального медіа, журналіст, який ще вчора був студентом і тобі бракує практики з викриття фейків і маніпуляцій, роботи з базами даних, спеціалізованим софтом, що дає змогу перевіряти ту чи іншу інформацію – ти отримаєш це все у нашому «Вільному просторі».

Крім того, наповнення низки заходів ви, друзі і колеги, будете формувати особисто. Ми задаємо тему семінару чи консультації – ви надсилаєте питання і або дискусійні меседжі. І саме ці ваші пропозиції формують повістку нашої зустрічі.

А коли ти, друже, втомишся сидіти з розумним виглядом на черговому тренінгу чи лекції, то незалежно від статусу – студент, викладач, тренер, журналіст – бігом до нашого «Вільного простору» за порцією адреналіну! Ми розробили унікальні тематичні ігри і карколомні квести з фактчеку і медіаграмотності!

Акцентую увагу, що ми не обмежені тільки своїм досвідом. До нашого «Вільного простору» будуть запрошуватися фахівці та цікаві особистості з української медіаспільноти і міжнародні експерти – ми співпрацюємо з проектами з 12 країн. А там є що послухати і взяти до уваги.

🔥Скажу навіть більше – кожен з вас може долучитися до команди фахівців нашого «3D-Сoworking». Приходьте до нас з вашими ідеями і проектами, навіть з тими, що на перший погляд здаються неймовірними. Ми разом спробуємо втілити їх у реальність! Головне – відкинути сумніви і… БУТИ ВІЛЬНИМ!

#коворкінг #БезБрехні #АмериканськийДім #фактчек #медіаграмотність #семінар #практикум #квест #тренер #студент #викладач #журналіст #фейк #маніпуляція #простір #навчання #тема #проект #експерт #інформація

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja