Американський ЗРК Patriot в російському підручнику назвали російським – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Американський ЗРК Patriot в російському підручнику назвали російським

Днями телеграм каналами розлетілося фото з якогось російського підручника. В ньому привернула увага ілюстрація: на ній був зображений американський ЗРК Patriot, але підписаний він був як «РК Росії».

Звісно ж на озброєнні у рф американський комплекс не перебуває, це просто недосвідченість дизайнера, який взяв першу ліпшу фотографію видовищного запуску ракети. Але куди дивилися укладачі підручника, редактори і тому подібні консультанти. Адже в росіі всі ракетні комплекси мають циліндричні пускові установки, на відміну від квадратної форми в Patriot. Тобто воно навіть не схоже. Це фото в інтернеті як мінімум з 2013 року і жодного разу там Patriot російським не називали.


Та росіянам не звикати ганьбитися з ілюстрацією власної армії за допомогою іноземних військових. Лише нещодавно вони наших десантників видавали за своїх.

А “День побєди” щороку знаменується скандалом через використання на плакатах замість радянських солдатів та техніки американців та солдатів нацистської Німеччини. Хто тільки не вітав з перемогою: льотчики на Юнкерсах, танкісти на Тиграх та й просто піхотинці у формі третього рейха. Не насторожували дизайнерів навіть відомі шмайсер та німецька каска, які здавалося б сплутати неможливо.

Така байдужість до «дєдов» вказує на те, що російська ідеологія шанування пам`яті борців з нацизмом – фальшивка. Росіяни не знають історії, їм насправді байдуже хто там на фото, головне підписати, що це російське чи совєтське.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja