Черговий прокол роспропаганди: під час брифінгу речника міноборони рф, як український показали спалений танк з літерою «V» – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Черговий прокол роспропаганди: під час брифінгу речника міноборони рф, як український показали спалений танк з літерою «V»

Коли брешеш регулярно, то можна забрехатися до такої брехні, що поточна брехня буде брехливіша за брехню попередню, яку, в свою чергу, теж перебрехали з іншої брехні…  

Десьа приблизно за такою формулою і логікою працюють рашистські пропагандисти, фейки яких стають все далі примітивнішими і тупішими. В черговий раз фейконув так званий речник, так званого міноборони, так званої країни рф – цілий генерал-лейтенант конашенков.

 

Нагдаємо, що ця говоряча голова, щодня проводить брифінги – вранці та увечері – де звітує про «перемоги». На вчорашньому брифінгу, конашенков розказував про черговий «розгром націоналістів високоточною зброєю». На задньому фоні на екрані демонструвалися кадри бойових дій. В одному з фрагментів показали уражену начебто українську техніку – зокрема танк. Все чудово, проте, як виявилося на верхньому лобовому листі корпусу танку майорить сумнозвісна літера «V». Більш чітко її видно при трохи збільшеному зображенні. Тож рашисти видали за знищений український танк свій!

Нагадаємо, що літерами «Z», «V», «O», «Х», «А» маркується саме техніка окупантів. За попередніми оцінками українських фахівців розподіл маркувань наступний:

  • Z – східний військовий округ РФ
  • [Z] – частини РФ, що наступають з території Криму
  • O – сили з Білорусії
  • V – морська піхота
  • X – чеченські формування
  • A – сили спецназу (ЗОБР, АЛЬФА, ССО)

Тож, із черговим проколом, рашисти! А ми нагадаємо, чому цей прокол – черговий із десятків подібних.

Так 22 березня роспропагандисти поширили фотофейк начебто зі знищеною технікою ЗСУ. Насправді ж на фото можна було роздивитись ніщо інше, ніж російський «Камаз» з нацистським значком «Z».

Фото опублікувала 22 березня у Twitter провладна російська помийка «Риа новости» з підписом: «ВС России нанесли высокоточный удар по военным объектам ВСУ в Краматорске». Однак, на фото в правому верхньому кутку на «Камазі» можна роздивитися мітку «Z». (ми писали про це тут: http://surl.li/buyhz)

Та що там якась рашистська пропраганда, сам головний дін-донщик кремлівського божевільного карлика, кадиров попадав в аналогічну халепу.

В кінці березня мережу підірвав черговий «героїчний подвиг» головного піхотинця окупантів – нібито він доїхав до самого Українського Маріуполя (чи навіть у сам Маріуполь) і десь там на АЗС його застав час вечірньої молитви. На поширеному фото кадиров стоїть навколішках та проводить ритуал.

Як виявилося, яскраві жовто-помаранчеві кольори, та характерний логотип із латинською літерою «Р», який майорів за задньому плані фото з кадировим, має пальне «Pulsar», яке виробляє на продає російська компанія «Роснефть». Мережа АЗС з таким кольоровим забарвленням теж належить москальській компанії і на території України її просто не існує. (детально про це за посиланням: http://surl.li/buyhz)

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja