ФЕЙК про ракети, які «заплуталися», що ж вони знищили в запоріжжі – Без Брехні
ЗапоріжжяПропаганда-СТОП

ФЕЙК про ракети, які «заплуталися», що ж вони знищили в запоріжжі

Вчора по Запоріжжю прилетіло три ракети росіян, одна вибухнула в повітрі, дві, на жаль, влучили в промислову інфраструктуру. Невдовзі з’явилося відео від працівників заводу, де видно як підіймається чи то дим, чи то пил у місці влучання і вибух другої ракети.  https://t.me/opersvodki/3940

Пізніше, з іншого ракурсу з багатоповерхівки зняли той же пил і вибух. Вогню не було. Вже вдень поліція розмістила фото частково зруйнованої цегляної будівлі і повідомила про одного загиблого та одного пораненого. Слідів пожежі на фото немає.

 

Сьогодні вранці міноборони росії радісно відрапортувало про нібито знищення на території Запорізького алюмінієвого комбінату ангарів з крупною партією іноземної зброї та боєприпасів, що були надані США та європейськими країнами українським військам.

Сьогодні обладміністрація оприлюднила детальне відео з місця влучання російських ракет по заводу:

  • зруйновано стару цегляну будівлю
  • в частково зруйнованому цеху знаходиться  кілька верстатів, залишки іржавого вантажного автомобіля та чиєсь приватне авто, у якому лише вибуховою хвилею повибивало вікна.
  • жодних ящиків від зброї чи боєприпасів немає
  • пожежі в цеху не було, водою рятувальники провсяк випадок залили пил, що підіймався від впавшого даху цегляної будівлі.

Тобто жодних слідів знищення складу боєприпасів, з пожежею та детонацією, як це завжди буває,  немає.

https://t.me/zoda_gov_ua/7003

Для прикладу, вчора горів справжній склад боєприпасів у Білгородській області: там була і пожежа, і вибухи від детонації боєприпасів. https://t.me/fonartv/9090

Здавалося б, чому дивуватися, це уже звичайна брехня росії, яка в своїх звітах сумарно вже кілька разів повністю знищила всі наші танки та авіацію. Та цього разу відверту брехню було викрито за допомогою відео. І стало очевидно, що три ракети «Калібр» були витрачені марно. Тобто або навідник вказав (дякуємо йому) фейкову ціль, або обстріл і робився у напрямку «туди», для галочки.

Тому оперативно була придумана нова ще безглуздіша «переможна» версія. Виявляється це вже був не склад боєприпасів, а увага! секретний замаскований центр з підготовки неонацистів. Їх там нібито було аж 1500 чоловік, а тренували їх 60 бриітанських інструкторів (ну куди ж без них). І всю цю силу-силенну людей нібито накрили високоточні ракети. В результаті (продовжують брехати фейкарі): 523 убитих та 347 поранених.

А звідки ж про таку кількість дізналися фейкарі, якщо на відео не видно жодного тіла, швидкої чи навіть слідів розшуків під завалами? Все просто – вони нібито зламали сервери установ охорони здоров’я і там так і було написано «поступило 347 неонацистів та британських інструкторів після влучання ракети».

Звісно ж це все недолугий дешевий фейк і такими астрономічними цифрами вони намагаються виправдати використання ракет по цивільній інфраструктурі, коли їхня брехня стає занадто відвертою навіть для речника міноборони. Внаслідок ракетного обстрілу загинув один електрик, інший працівник зазнав ушкоджень, також поранень зазнав собака. В цеху немає жодних ліжок на 1500 чоловік чи слідів переобладнання приміщення під якісь інші цілі.  Скільки б знадобилося швидких часу та ліжко-місць для одночасного вивезення такої кількості поранених годі й уявити. І вже точно це б не залишилося непоміченим нашими громадянами, які продовжують моментально зливати відео вибухів у соцмережі.

Тому всі «здобутки» росіян потрібно не те, що ділити на десять, а навіть не брати до уваги. В них своя альтернативна реальність з «Києвом за три дні» і Зеленським в Польщі.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja