Фейк про те, як російський Т-90 “негативно переміг” Бредлі – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про те, як російський Т-90 “негативно переміг” Бредлі

Якщо в супер-танка після зустрічі з бмп в дулі детонує снаряд, безконтрольно крутиться башта, він втрачає керування і зупиняє його лише стіна будинку, то він – переміг в дуелі. Принаймні саме так російські пропагандисти намагалися викрутити наслідки дуелі, а фактично розстрілу бійцями 47 бригади з бмп Бредлі російського новітнього танка Т-90 «Прорив».   

Заголовок фейкової новини звучить епічно:«Леопардам і не снилося. Бредлі 10 хвилин лупив російський танк та програв».

Днями 47 бригада “Магура” виклала два відео бою Бредлі та Т-90. На ньому воїни 47 бригади на бронетранспортері мужньо вступають в бій з нерівним суперником – важким танком Т-90 та майстерно розстрілюють його. Нерівним цей двобій був, тому що броня Бредлі розрахована витримувати влучання максимум 30 мм боєприпасу, а Т-90 обладнаний гарматою діаметром 125 мм. Натомість у Бредлі лише 25мм гармата. І метрова броня Т-90 мала б легко витримати ці постріли. 

Бій відбувається на короткій відстані в прямій видимості. Танк окупантів навіть робить два постріли в бік Бреді і кожен з них міг би бути фатальним для бтр. Наші у відповідь стріляють точково, але без упину. В результаті танк втрачає органи прицілювання, в дулі вибухає снаряд, від уражень починає неконтрольовано крутитися башта і танк безцільно намагається виїхати з поля бою. Зупиняє його стіна будинку, екіпаж встигає втекти, далі за справу беруться наші безпілотники.

В мережі раніше з’являлося відео результатів влучення по дотичній в бік Бредлі з Т-72 – там просто наскрізна дірка від снаряду. Хоча бтр тоді залишився на ходу і екіпаж не постраждав. https://t.me/FastFocus/54076

 

Але в прямому бою з Т-90 ще й з такої відстані шансів у Бредлі було небагато. Зазначимо, що наші не чекали в засідці і не стріляли з закритої позиції, а стояли на вулиці навпроти танка. Лише завдяки зухвалій відчайдушності та майстерності екіпажу, які вправно влучними пострілами вивели з ладу обладнання для прицілювання, танк вдалося перемогти. Хоч і не знищити з ефектним вибухом.

Натомість росіяни роблять висновок, що Бредлі програв, бо у Т-90  завідомо не було шансів, але екіпаж вижив.

Экипаж любой другой машины в такой ситуации был бы обречён на верную смерть. Но только если речь не идёт о Т-90М. А теперь сделаем главные выводы. Конечно, условия, в которых оказались русские бойцы, были заведомо проигрышными. Шансов выжить у них практически не было. Но надёжная система защиты уберегла жизни солдат. И это самое главное. Так что с учётом той ситуации, в которой оказались наши бойцы, атаку “Брэдли” стоит признать поражением”.

Оце так “сила і міць” русского оружія: зустріч в бою з бтр-ом – завідомо програшні умови для аналоговнєтного танка, який вже заслужено називають Т-90 “Подрив”.
“А от ваші Леопарди точно б такого не витримали” – , завершують свою маніпуляцію пропагандисти. Тут навіть нічого заперечити. Леопарди програли, навіть не виїхавши з ангару.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja