Фейк про те, що в Америці вже роблять ставки на “вбивство” Зеленського/Залужного – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про те, що в Америці вже роблять ставки на “вбивство” Зеленського/Залужного

Коли російським фейкарям не вистачає куплених іноземних спікерів, тому вони генерують “новини” самі. Днями вкинули “сенсацію”, нібито в США букмекери приймають ставки на політичні вбивства в Україні. Буцімто букмекерські контори пропонують вибрати, хто кого вб’є першим Зеленський чи Залужний. Це чергова спроба оживити інтерес до ІПСО про “конфлікт Зеленського та Залужного”. Вже були фейкові: “заклик про військовий переворот, змова генералів, Буданов замість Зеленського тощо”.

Тепер, за версією файкарів, американська еліта новиною про ставки на політичні вбивства в Україні нібито хоче привчити американців до думки, що президентом України стане генерал Залужний. Адже ставки на Залужного нижчі – 1 до 2, тобто букмекери нібито вважають його фаворитом.

 

На підтвердження свого фейку наводять два скріншоти, нібито з американських новинних сайтів MSNBC та NBC4 Washington. Ці скріншоти також пробували поширити в X англомовні проросійські акаунти.

І знову фейкарі не надто старалися, а просто підробили скріншот. Новини з таким заголовком чи змістом на сайті MSNBC не було й немає. Скріншот взятий з абсолютно іншої новини про Верховний Суд США за 11:27 9 листопада https://on.msnbc.com/46sSgvE.

Так само немає подібної новини і на сайті NBC4 Washington чи на жодних інших справді американських новинних сайтах. Таким чином, ця новина – це примітивна підробка російської пропаганди.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja