Фейк про те, що загиблим на війні видають довідки про смерть від серцевого нападу – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про те, що загиблим на війні видають довідки про смерть від серцевого нападу

Росзмі поширили допис про те, що родичам військового, який загинув під артилерійським обстрілом, нібито видали свідоцтво про смерть де вказана “невоєнна причина” – серцевий напад. Фейкарі закидають висновок, що таким чином влада нібито приховує втрати і економить на виплатах.

 

 

 

На підтвердження додали фото “довідки” про смерть з прізвищем одного зі справді загиблих воїнів та скріншот Конотопської міськради з переліком військовослужбовців, які загинули 15.03.2023 від ворожого артилерійського обстрілу.

 

Повідомлення про “неправильну довідку про смерть” поширили лише російські канали, в українському сегменті соцмереж та у жодного з родичів чи друзів загиблого згадки про це ми не знайшли.

Ця нібито “довідка” про смерть від серцевого нападу – підробка, тому що:

  • відсутня печатка установи (замість неї печатка лікаря без іпн);
  • на довідці нема порядкового номера свідоцтва про смерть, від якого ця довідка відривається;
  • і головне: сама шапка підробної довідки від форми 106-2, а це довідка про перинатальну смерть, тобто видається у випадках смерті дітей у віці 0-6 діб та мертвонародження. Але текст в довідці від форми 106 – тієї, що видають дорослим.

Тобто маємо весь набір підробки: невідповідна форма довідки, відсутність печатки установи, що її видала, немає порядкового номера свідоцтва про смерть.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja