Фейк про вбитих бійців РДК на Білгородщині – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про вбитих бійців РДК на Білгородщині

Після двох днів героїчних “звільнень” пустих сіл цілим генералом ляпіним, що супроводжувалися обстрілами цивільних, втратою літака та кількох гелікоптерів, росіяни нарешті почали показувати “докази ліквідації ДРГ”. І “докази” як завжди виявилися густо приправлені підробками.

 

Пропагандисти показали знищену/захоплену техніку, де частина – це фото з-під Бахмута, а деяку стару техніку притягли на Білгородщину для зйомок, адже вона всередині вже й пилом припала. Там багато цікавих невідповідностей.

Також росіяни намагалися показати “39 вбитих диверсантів”. Але їх викривають деталі.
Так ввечері вкинули кількасекундне відео та скірншот з нього, де лежать 6 (не 39) тіл загиблих чоловіків у військовій формі. В дописі стверджують, що це ті самі бійці РДК, які штурмували КПП та забрали БТР. Нібито їх знищили під час “зачистки”.


Одразу впадає в око невідповідність форми. На відео – піксель, а РДК носить виключно мультикам. Є фото де у них зустрічається інша кольорова гамма уніформи, але на всіх фото та відео з Білгородського рейду бійці в мультикамі.

Скріншот з відео з тілами в формі “піксель”, які видають за вбитих бійців РДК

Другою ознакою є відсутність будь-якого спорядження на тілах з відео. Жодної розгрузки, не те що бронежилета. Натомість на відео вони всі укомплектовані по повній. Можна припустити, що їх всіх старанно роздягли перед відео. Але навіщо позривали жовтий скотч? На всіх фото та відео від РДК на бійцях мінімум дві позначки скотчем, у деяких три: на касці, рукаві і нозі. На відео з тілами – жодної.


Врешті і РДК випустили офіційну заяву, що у них втрат немає, а в пікселі – й поготів не могло бути. Буквально на сьогоднішньому відео вони передають вітання губернатору Бєлгородщини позуючи біля “знищеної” техніки та трофейного БТР. Але це не завадить отримати медалі “за освобождєніє Бєлгородщини” русским військовим, деяким – посмертно.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja