Фейк про визнання британцями переваги російського танка Армата – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про визнання британцями переваги російського танка Армата

Танків Армата у Росії на папері має бути близько 40 штук у 2023 році. Проте на війні не було помічено жодного. Щодо бойової спроможності міфічної Армати, точно відомо лише, що вона вміє глохнути на параді в Москві. Одинадцять років розробки програми супроводжувалися затримками, скороченням запланованого розміру автопарку та повідомленнями про проблеми з виробництвом.

Днями Deily Mail розмістило матеріал про те, що Путін наказав відправив Армату кудись на “полігони в Україні” лише щоб довести, що ці “танки-невидимки” взагалі існують. Проте, пропаганда вирішила ще погратися у гру “хто сильніши”. Про деталі пропагандистського фейку – далі у матеріалі.

 

Танк Армата заглох на параді в Москві

Річ у тім, що у січні британська військова розвідка повідомила, що військові РФ в Україні не бажають прийняти першу партію танків через їх «поганий стан». Будь-яке розгортання Т-14, ймовірно, було б «рішенням високого ризику» для Росії, яке було б прийняте в першу чергу в пропагандистських цілях. “Оскільки їх лише декілька десятків, то командири навряд чи довірятимуть невідомій машині в бою”, – заявили британські військові. Т-14 також створить логістичний головний біль для Росії, оскільки він більший і важчий за інші російські танки.

І ось з такої критичної статті росіяни вирішили зробити хоч якусь перемогу. І не просто перемогу – а перемогу над натівською зброєю. І саме над британською.

Тому взяли (більше схоже, що і написали) три схвальні коментарі з-поміж  490 критичних. У цих коментарях вихваляли Армату і передрікали Chelenger та Abrams поразку у двобої з “технологічнішим” танком.

Потім ці коментарі РіАНовості винесли в заголовок статті, виставивши, ніби “британці передрекли НАТО поразку через Армату”. Зрештою вийшло те що вийшло:

ВИСНОВОК 

Не маючи реальних перемог на полі бою російська пропаганда продовжує їх створювати в інформаційному просторі для підживлення відчуття “переваги” і перемоги у свого населення.

У даному вкиді пропагандисти в чергове спробували вставити чергову цеглину у стіну наративі про те, що західна зброя нічого не варта, що російська – на покоління обігнала всі західні розробки, що російська армія буде лускати як горішки західні такнки та іншу техніку.

У даному вкиді пропаганда використала маніпулятивний прийом, порівнявши техніку, яка вже існує, воює, і яка роками доказала совю ефективність в реальних умовах експлуатації та бойових дій, перед суто паперовим танком російського автопрому, який випускається штучно, не воює, не випробуваний у реальних бойових умовах. 

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja