Фейк про взвод «канібалів», який споживав консерви «Сєпар донецький»  – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про взвод «канібалів», який споживав консерви «Сєпар донецький» 

Яких тільки ярликів не невішувала рашистська пропаганда на українських вояків – навіть перераховувати гріх, бо мова йде про тих хто боронить зараз Україну. Проте, москальська пропаганда часто-густо пробиває власне дно – кремлівські «воєнкори» знайшли вже навіть «канібалів».

 

Москальські помийки днями перевершили самі себе, поширивши відео чергового горе воєнкора. Із серйозним, суоврим обличчям дехто валентин трушин, собкор видання «известия», розповідає, що веде репортаж із селища Новосьоловка (як частково захопила, так звана, «міліція» днр). Воєнкор розказує, що із будівлі тільки но вибили… взвод «канібалів» із лав ЗСУ! Так так, ви не недочули, саме взвод «канібалів».

Як доказ страшенного звинувачення та злодійства пропагандист показує банку консервів із написом – «Сєпар донецький. Втомений. З мощами мотороли. Не містить залишків скреп. Дата виготовлення: 06.10.1942.». І потім, з не менш серйозним обличчям, говорить, що ті хто їв цю тушонку, поплатилися за злодіяння…

Як то кажуть – без коментарів. Це ми про розумові здібності пропагандистів.

Той московський йолоп навіть не допетрує (судячи із ну дуже суворого виразу фейсу), що то жарт. Навіть дата виготовлення у нього не викликає певних логічних запитань.

Що ж то за консерви та канібали?

Насправді, ті консерви не про канібалізм – бо їх начинка: звичайні м’ясні продукти. А от обгортки – плід креативу ветерана АТО з міста Вінниця Олександра Грамарчука, який налагодив їх виготовлення ще декілька років тому.

В його творчому арсеналі консерви з такими шедевральними назвами як: «Сєпар у сметані», «Сєпар у маслі», «Снігірь православний (з мощами кобзона)» та багато інших.

Після  закінчення служби в АТО, Олександр вирішив прикласти зусиль по протидії ерефії на інформаційному фронті. Ідея з креативними обгортками для консерв спала на думку спонтанно – яка каже сам ветеран, коли відпочивали з товаришем у кафе. «Відразу прийшов додому і створив обгортку. Інформація розлетілася за один вечір», – розказує Олександр Грамарчук. Згодом налагодили і виробництво, яке не стало прибутковим бізнесом, бо мета була інша. Але, такий витвір кулінарного мистецтва, став дуже популярним і серед вояків, і серед простих громадян.

Дісталися консерви навіть до московії і потрапили на одне з пропагандистських рашистських програм. «Не знаю хто передав. Не знаю, що цій людині краще зробити: або шию згорнути, або потиснути руку… Але коли російський журналіст у прямому ефірі показував банку «Сєпара в маслі», мовляв «ось людоїдські консерви», відкриває цю банку, дивиться, виделкою колупає, бере на хліб, куштує: «нормальна смачна тушонка…» — і бачу таке розчарування на його обличчі. Не знаю, що він очікував — відчути там смак лаптей чи колорадську стрічкою звідти дістати, а там нормальна свинина…» — згадує ветеран АТО. http://surl.li/bxwyu

 

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja